İstanbul’da Dizüstü Çizme Yapımı

İstanbul’da Dizüstü Çizme Yapımı

Birbirinden farklı kalitede özel üretim çizme siparişleri Asil Kundura Ayakkabı Siparişi yapılıyor Üstelik kaliteli virüs içinde sipariş vermek için alt bölümdeki iletişim sistemi aracılığıyla doğrudan bağlantı kurabilirsiniz farklı bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden çizme modeli ne size özel olacak şekilde renk ve ayak numarasını Dilediğiniz biçimde belirleyerek çizme sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz dünyaca ünlü çizme modelleri arasından rengine ve stilini yalnızca sizlerin belirleyeceği şekilde tasarlanarak oluşturulan özel çizme modelleri kişiye özel olarak üretilebiliyor.

İstanbul Çizme Siparişi

Bu zamanda hazır ayakkabı çeşitlerinden daha çok özel üretime yönelen vatandaşların Soğuk havalarda giyebileceği diz üstü çizme çeşitleri için özel imalatlar mümkün. Üstelik çizmenin dizüstü olması ile dizden aşağı bölümü Soğuk havalarda üşümeden sıcacık Güven içinde kalması açısından oldukça önemlidir.

Ismarlama Çizme Yaptırma

Kaliteli gerçek deri çizmeler özel üretim safhasında iç Astar yapısıyla taban kalitesi gözardı edilmeden gerçekleriyle hazırlandığında harika bir ürün ortaya çıkar. Bu ürünün kaliteli olması için birebir özel üretim el işçiliği standartları üst seviye çıkaracaktır. Sizler de özel üretim dizüstü çizme siparişi vermek için Asil Kundura Ayakkabı Sipariş 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattı üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde iletişim kurup Dilediğiniz çizme modelini yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi