İstanbul’da Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Ayakkabı Siparişi

Dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırmak mümkün. Sizler için İstanbul’da ayakkabı siparişi yaptırmak isteyenler için özel üretim sağlıyoruz. Üstelik dilediğiniz renkte ve stilde özel ayakkabı üretimi sağlanmakta. Dünyanın en kaliteli ayakkabıları nerede yapılır sorusuna cevap bulmak için Asil Kundura doğru adres olacaktır. El yapımı ayakkabılar nerede bulunur sorusuna alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden yanıt bulabilirsiniz. İstanbul merkez ve ilçelerinden kolay ve güvenilir ayakkabı siparişi verebilir, dilediğiniz şekilde özel ayakkabı yaptırabilirsiniz.

Özel Ayakkabı Yapımı İstanbul

Dünyanın en kalabalık yaşam merkezleri arasında bulunan İstanbul’da özel ayakkabı yaptırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Türkiye’nin her noktasından özel üretim ayakkabı hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik İstanbul’un ilçe ve semtlerinden de kişiye özel ayakkabı üretiminden faydalanabilirsiniz.

Özel Ayakkabı Yapımı İstanbul
Özel Ayakkabı Yapımı İstanbul

Ayağınızda ortopedik sorunlar mevcut ise bu durumu da dert etmenize gerek yok. Dilediğiniz ayak yapısına özel olarak ortopedik ayakkabı siparişi de verebilirsiniz.

Kaliteli Ayakkabı Yapan Yerler

Derinin kaliteli ve özel olması, ayakkabıyı daha standart üstü bir görünüme kavuşturur. Derideki asalet, ayakkabının özüne yansır. Alt tabanın kösele ya da kazır taban olması arasındaki fark, yaz ya da kış aylarına göre tercih farklılığı oluşturabilir. Fakat kalitenin yansıması olarak bilinen hakiki kösele, özel ayakkabı üretiminde olmazsa olmazlar arasında yerini sabitlemiş görünüyor.

Kaliteli Ayakkabı Yapan Yerler
İstanbul’da Kaliteli Ayakkabı Yapan Yerler

Sizler de kaliteli ayakkabı yapan yerler konusunda araştırma yapıyorsanız, Asil Kundura’nın alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden kolayca bilgi alabilirsiniz.

Erkek Ayakkabı Siparişi İstanbul

Kimine göre şık ve estetik olsun, bir diğerine göre de kıyafete uygun ama rahat olsun demek için, kişiye özel ayakkabı üretimi doğru tercih olacaktır. Erkekler için el yapımı ayakkabılar vazgeçilmez tercih nedenidir. Üstelik günümüzde son dönemde ithal mallardaki memnuniyetsizliğin artış göstermesi ile Erkek Ayakkabı Siparişi İstanbul ve ilçelerinde oldukça yaygın hale geldi.

Erkek Ayakkabı Siparişi İstanbul
Erkek Ayakkabı Siparişi İstanbul

Türkiye’nin her noktasından ve İstanbul’dan kolayca ayakkabı siparişi verebileceğiniz Asil Kundura özel ayakkabı üretim hizmeti ile sizlere 7-24 hizmet sağlıyor.

Özel Tasarım Bayan Ayakkabısı Yaptırma İstanbul

El yapımı bayan ayakkabı siparişi çok ilgi gören ve kalite standartlarının kişiye göre hazırlandığı bilinir. Özellikle de kişiye özel bayan ayakkabısı yaptırmak için İstanbul merkez ve ilçelerinden 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemi ile kolay sipariş ayakkabı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Özel Tasarım Bayan Ayakkabısı Yaptırma İstanbul
Bayan Ayakkabısı Yapımı İstanbul

Kişiye özel ayakkabı üretimi sağlayan Asil Kundura, her ayak yapısına göre kaliteli ayakkabı üretimi sağlıyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi