İstanbul’da Erkek Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Erkek Ayakkabı Siparişi

Kişiye özel ayakkabı almak isteyenler, kaliteli ayakkabının standartlarında çoğu kez şüpheye düşer. Fakat İstanbul gibi nüfusu kalabalık merkezlerde ayakkabı yaptırmak istiyorsanız sipariş sisteminden faydalanabilirsiniz. Özellikle İstanbul’da erkek ayakkabı siparişi vermek isteyen vatandaşların her ayak numarasına göre istedikleri ayakkabıyı yaptırabilecekleri güzel bir sistem hazırlandı. Aldığınız ayakkabının deri standartları ve taban özellikleri sizin beklentilerinizi karşılayamıyorsa memnuniyetiniz söz konusu olamaz. Özellikle de şık ve estetik bir görünüme sahip ayakkabının daha canlı bir görünümde olması için deri kalitesinin ön planda olması gerekir. Peki İstanbul’da kaliteli erkek ayakkabısı yapan yerler nereler ve nasıl ayakkabı yaptırırım diyen İstanbul’lu vatandaşlarımız için dileyen istediği ayakkabıyı yaptırabilecek.

 

İstanbul Avrupa Yakasında Ayakkabı Yapan Firmalar

 

Kaliteyi arayıp da bulamayanlar için kişiye özel olarak ayakkabı yapan İstanbul ayakkabı firmaları konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Dilediğiniz ayakkabı modelini renk ve ayak numarasına göre Bahçelievler, Beşiktaş, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Esenler, Eyüp, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Avcılar gibi semt ve bölgelerden dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak siparişini vererek yaptırabileceğiniz bu özel sistemimizi inceleyerek ayakkabılarınızı yaptırabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında ayakkabı yaptırmak isteyenlerin şık ve birinci sınıf kalitede özel ayakkabı yaptırabilmeleri için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş sistemimiz üzerinden iletişim kurarak ayakkabı yaptırabileceklerini hatırlatalım.

 

İstanbul Arnavutköy’de Erkek Ayakkabı Siparişi

 

Ayakkabının görünüm ve estetiği kadar derisi de erkekler için önemlidir. Çünkü kaliteli erkek ayakkabılar özellikle İstanbul Arnavutköy’de ikamet eden vatandaşların aradığı kriterler arasında. Nüfus yoğunluğu ve günlük hayatta işinizin oldukça hareketli olması İstanbul’dan ayakkabı siparişi vermeniz için engel değil. Farklı bir internet sitesinde gördüğünüz bir ayakkabının fotoğrafını bize göndererek belirteceğiniz renk ve farklı standartlarda size özel olarak yapılması için siparişinizi verebiliyorsunuz.

İstanbul Arnavutköy'de Erkek Ayakkabı Yapımı

İstanbul Arnavutköy’de Erkek Ayakkabı Yapımı

Arnavutköy’den gerçek deri ile hazırlanmış ayakkabı araştırması yapanlar için Asil Kundura’nın kişiye özel ayakkabı sipariş sisteminden 7-24 faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine özel ayakkabı sipariş sistemi ile yetişme başarısı gösteren Asil Kundura’dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir’de Kaliteli Erkek Ayakkabı Siparişi

 

Görünüm ve malzeme standartları ile birinci sınıf erkek ayakkabısı arayanlar için Asil Kundura’dan özel hizmetlerden faydalanın. Farklı bir yerde ya da arkadaşınızın ayağında gördüğünüz bir ayakkabıyı siz de istediğiniz renk ve ayak numarasına göre yaptırabiliyorsunuz. Ayakkabı yaptırmak isteyen Başakşehir’deki insanların kişiye özel ayakkabı hizmetinden Asil Kundura standartları ile faydalanabilmeleri mümkündür.

İstanbul Başakşehir'de Erkek Ayakkabı Üretimi

İstanbul Başakşehir’de Erkek Ayakkabı Üretimi

Başakşehir’li vatandaşların gerçek deri ile hazırlanan özel ayakkabıları nereden ve nasıl yaptırırım diye merak etmesi üzerine sizlere özel ayakkabı sipariş sistemini hazırladık. Artık istediğiniz ayakkabıyı 30 numaradan tam 50 numaraya kadar ayaklara göre, hem de her renkte ayakkabılarınızı rahat ve kolayca yaptırabilirsiniz.

 

Avcılar’da Erkek Ayakkabı Yapımı

 

Ayakkabım özel olsun fakat ayağım piyasada bulunmayan büyük veya küçük numara diyorsanız üzülmeyin. Her ayak numarasına göre ayakkabıyı yaptırabiliyorsunuz. Ayağım ortopedik sorunlu diye üzülenler için de her türlü çözüm düşünülmüş. Ayağınızdaki problem ne ise, bunu belirterek sipariş ayakkabı hizmetinden faydalanabileceğinizi de hatırlatalım. Özellikle de kalabalık ilçeler arasında yer alan Avcılar’da erkek ayakkabı arayanlar için kişiye özel ayakkabı yapımı mevcut.

Avcılar'da El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Avcılar’da El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Gizli topuklu erkek ayakkabısı arayanlar için de İstanbul’un her semtinden ayakkabılarınızı temin edebiliyorsunuz.

 

İstanbul Anadolu Yakasında Ayakkabı Yapan Firmalar

 

Anadolu yakasının en seçkin ayakkabıları nerede diye merak edenler için erkek ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura, istediğiniz ayakkabıyı ayağınıza sunuyor. Üstelik Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Tuzla’da Erkek Ayakkabı Siparişi vermek isteyenlerin özel adresi Asil Kundura’dır. Standartüstü bir hizmet vererek müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutma başarısı gösteren Asil Kundura’da kaliteli erkek ayakkabısı yaptırmak artık çok kolay. Sizler de İstanbul Anadolu yakasından ayakkabı yaaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İstanbul Ataşehir’de Erkek Ayakkabı Siparişi

 

Ayakkabım hem kaliteli hem de istediğim ayak numarasına göre yapılsın diyorsanız Asil Kundura ile tanışma vakti geldi demektir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden istediğiniz ayakkabıyı yaptırabiliyorsunuz. Üstelik Ataşehir’de erkek ayakkabısı yaptırmak isteyenler için Farklı bir ayakkabı modelini de her renge ve ayak numarasına göre yaptırabiliyorsunuz. İstanbul’da kaliteli ayakkabı arayanlar için kaliteli ayakkabı nasıl anlaşılır sorusuna en güzel cevabı Asil Kundura’nın Türkiye ve dünyaca ünlü modelist el emeği hizmeti sunan ustaları veriyor.

 

Sancaktepe’de Erkek Ayakkabı Siparişi

 

Anadolu yakasının yıldızı olarak görülen Sancaktepe’de ayakkabı yaptırmak isteyenler için şık ve kaliteli erkek ayakkabılarını Asil Kundura farkı ile yaşayın. Sancaktepe’nin tüm semt ve noktalarından istediğiniz ayakkabıyı belirteceğiniz renge ve ayağınızın numarasına göre titizlikle hazırlanabilmesi için siparişinizi verebilirsiniz. En az kadınlar kadar şıklığa düşkün olan erkeklerin aradığı kaliteli ayakkabı modellerini sipariş yöntemi ile temin edebiliyorsunuz.

Sancaktepe'de Erkek Ayakkabı Siparişi

Sancaktepe’de Erkek Ayakkabı Siparişi

Gizli topuklu erkek ayakkabıları için de özel sipariş hizmetinden faydalanabilen bayların ortopedik ayakkabı siparişi verebilmeleri de mümkün.

 

İstanbul’a Özel Kaliteli Ayakkabı

 

Dünya standartlarında gerçek deri ile elde hazırlanmış erkek ayakkabı modelleriyle tanışmanız artık çok daha kolay. Sizler için çok özel ayakkabı üretim hizmeti sunan Asil Kundura’dan ayakkabı siparişinizi verebilmeniz için 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş sisteminden detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye ve dünyada sayılı el yapımı ayakkabı üreticisi bulunurken Asil Kundura’nın kalite kokan başarısıyla tanışın.

 

Kaliteli Ayakkabının Sırrı Nedir?

 

Ayakkabının kaliteli ve özel olabilmesi için elde yapılması gerekir. Peki el yapımı ayakkabının özellikleri ile birebir örtüşen kaliteli ayakkabının özellikleri ve sırları neler, hangi standartlarda ayakkabı üretilmeli, detayları maddeler halinde sıralamak gerekirse;

1- Ayakkabı kalitesi için deri 1. sınıf kalitede olmalıdır.

2- İç astar ve iç taban astarının gerçek deri ile hazırlanmış olması koku yapmayı engelleyeceğinden bu detaya dikkat edin.

3- Klasik ayakkabı modellerinde özellikle kösele taban ayakkabıların seçimi önemlidir. Kösele tabanlar tamamen kaliteyi yansıtır.

4- Bağcıklı ayakkabı yaptırırken mumlu ya da deri bağcık isteyin. Ayakkabıyı hem şık hem de daha kaliteli bir görünüme kavuşturacaktır.

5- Ayakkabının model ve tasarımı ile ilgili farklı bir yerde gördüğünüz modeli, sipariş vereceğiniz üreticinize göstererek model üzerinde renk ve görünüm olarak değişiklikler yapabilirsiniz. Böylece daha uyumlu ve sıradışı modelleri de ortaya koyarak ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi