İstanbul’da Apartman Topuk Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Apartman Topuk Ayakkabı Siparişi

Topuklu ayakkabılar özel günlerde kullanıldığı gibi aynı zamanda günlük kullanımda da kadınlar tarafından tercih ediliyor. Topuklu ayakkabıların bu kadar yoğun bir şekilde tercih edilmesinin altında tabii ki de rahat kullanım yatmıyor. Boyunu normalden daha uzun göstermek ve şıklığın yanı sıra zarafetini de ön plana çıkartmak isteyen kadınlar, genellikle topuklu ayakkabı tercih ediyor. Apartman topuk ayakkabılar, adından pek de bahsettirmese de her kadının gardırobunda bir tane mutlaka bulunması gereken ayakkabılar arasında yer alıyor.

 

Apartman Topuk Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

 

Apartman topuk ayakkabıların birçok farklı kullanım alanı bulunuyor. Ancak bu ayakkabıların kullanımında da dikkat edilmesi gereken bazı noktalar yer alıyor. Bunlardan birisi, apartman topuk ayakkabı tercih ederken ayakkabınızın mutlaka görünmemesi gerektiğidir. Normal topuklu ayakkabılar, elbise ve kot pantolonların altına tercih edilirken, apartman topuk ayakkabılar ayakkabıyı gizleyen elbiseler ve İspanyol paçaların altına tercih edilmesi gerekiyor. İnce topuklu ayakkabılar normal şartlarda kombinlerin tamamlayıcı parçasıdır ve giyilen kıyafette dikkat çekmesi açısından görünmesi gerekir. Ancak apartman topuk ayakkabılar normalden çok daha uzun topuklu olduğu ve topuğunun kalın olması nedeniyle, kıyafetten görünmesi kötü bir görünüm yaratıyor. Bu yüzden de apartman topuk ayakkabıların giydiğiniz kıyafetler tarafından gizlenmesi gerekiyor.

İspanyol paça pantolon giymeyi seviyorsanız, bu pantolonların altına kama topuk ayakkabı ya da apartman topuk ayakkabı tercih etmeniz gerekiyor. Bunun nedeni ise, İspanyol paça pantolonun bol paçalarına ince topuklu ayakkabı giyilmesi halinde, kişinin pantolon paçalarına basarak düşme ihtimalinin bulunması. Bunu engellemek için de İspanyol paçalar ile birlikte kalın topuklu ayakkabılar tercih edilmesi gerekiyor. İspanyol paçalar ile birlikte babet ve benzeri ayakkabıların tercih edilmesi halinde ise kişinin boyu olduğundan çok daha kısa görünüyor. Bu yüzden İspanyol paça pantolon giyecekseniz altına kesinlikle apartman topuk ya da kama topuk ayakkabı tercih etmeniz gerekiyor.

Platform topuklu ayakkabılar ile birlikte tercih edebileceğiniz bir diğer kıyafet ise, uzun ve ayaklarınızı kapatan elbiselerdir. Bunun dışında pantolon ve kısa eteklerle birlikte normal topuklu ayakkabı tercih etmeniz gerekiyor.

 

Özel Apartman Topuk Ayakkabı Siparişi

 

İstanbul’da apartman topuk ayakkabı siparişi yapan firmalar arasında Asil Kundura, işine verdiği özen ve müşteri memnuniyet kalitesi ile dikkat çekiyor. Almak istediğiniz apartman topuk ayakkabıyı piyasada bulamıyorsanız, siz de firmamız ile iletişime geçerek özel ayakkabı siparişi verebilirsiniz. 0534 526 79 07 numaralı müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçerek birkaç dakika içerisinde ayakkabı siparişi verebilirsiniz. İsterseniz de WhatsApp aracılığı ile istediğiniz ayakkabının fotoğrafını tarafımıza göndererek istediğiniz ayakkabının birebir üretilmesini sağlayabilirsiniz. Özel üretim ayakkabıcılık sektöründe yıllardan bu yana verdiğimiz hizmetlerde, kazandığımız deneyimler ve işimize verdiğimiz özen sayesinde özel üretim ayakkabılarda her zaman piyasadaki en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz. Bu sayede alacağınız ayakkabılar hem istemiş olduğunuz ayakkabı ile birebir aynı üretiliyor, hem de dayanıklılığı sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi