Bursa’da Kama Topuk Ayakkabı Yapan Yerler

Bursa’da Kama Topuk Ayakkabı Yapan Yerler

Kama topuk ayakkabılar, oldukça yaygın kullanılan ayakkabı modellerinden bir tanesidir. Bu ayakkabıların, hem yüksek topuklu hem de rahat olmaları, ayakkabıların tercih edilme nedenlerinin başında yer alıyor. Siz de kama topuk ayakkabılar sayesinde şık ve rahat bir tarza sahip olabilirsiniz. Peki, kama topuk ayakkabılar nasıl kullanılır?

 

Kama Topuk Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

 

Kama topuk ayakkabılar 2017 modasında büyük bir yere sahip. Siz de bu ayakkabı modellerini kullanarak kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kama topuk ayakkabıların kalın ve yüksek topuklu olması, bu tarz ayakkabıların kullanımında da net çizgilerin olmasına neden oluyor. Kama topuk ayakkabıların en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi, bol paça pantolonlardır. İspanyol paça pantolonlar ile birlikte kullanılan kama topuk ayakkabılar oldukça şık ve tarz görünmektedir. İspanyol paça pantolon giymeyi seviyorsanız bu ayakkabıları da dolabınızdan eksik etmemeniz gerekiyor.

Kama topuk ayakkabılar, İspanyol paça pantolonlar ile kullanıldıkları kadar, yazlık kıyafet kombinlerinde de kullanılmaktadır. Kısa şortların altına yazlık kombinlerde genellikle sandalet modelleri, spor ayakkabılar ve kama topuk ayakkabılar tercih edilmektedir. Bu ayakkabılar yazlık kombinlerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz topuklu ayakkabılar arasında yer alıyor.

Yaz aylarında elbise giymeyi seviyorsanız, yazlık elbiselerin altına kama topuk ayakkabıları tercih ederek hoş bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kama topuk ayakkabılar ve çeşitli sandalet modelleri diğerlerine kıyasla daha havadar olan yazlık elbiseler ile birlikte tercih edilmektedir. Bu ayakkabılar ve yazlık elbiselerin birlikte tercih edilmesi hem boyunuzu uzun gösterecek hem de dikkat çekici bir tarza sahip olmanızı sağlayacak.

Kama topuk ayakkabıları nelerle giyeceğiniz kadar, nelerle giymeyeceğiniz de oldukça önemli. Örnek verecek olursak, kama topuk ayakkabıları kesinlikle dar paça kot pantolonlar ile tercih etmemeniz gerekiyor. Aynı zamanda bu ayakkabı modelleri ile birlikte tayt ve benzeri kıyafetleri de tercih etmemeniz doğru olacaktır. Yani daha doğrusu, kama topuk ayakkabı giyecekseniz, ayakkabının kıyafetinizin altında görünmemesi ya da görünüyor ise kıyafetin salaş olması gerekiyor. Dar paçalı ve daha zarif elbiseler ile birlikte bu ayakkabıların tercih edilmemesi gerekiyor.

 

Özel Kama Topuk Ayakkabı Siparişi

 

Kama topuk ayakkabılar için hazır ürün satışı yapan birçok marka bulunuyor. Ancak yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini piyasada bulamıyorsanız, özel olarak yaptırabilirsiniz. Bursa’da kama topuk ayakkabı yapan yerler arasında sektörde yıllardan bu yana kazandığı deneyim ile Asil Kundura dikkat çekiyor.

Siz de kendi ayağınıza göre özel kama topuk ayakkabı siparişi vermek istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 0534 526 79 07 numaralı müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçerek siz de istediğiniz ayakkabı siparişini verebilirsiniz. Sipariş vereceğiniz ayakkabılar büyük bir titizlikle imal edilmektedir. WhatsApp üzerinden istediğiniz ayakkabının görselini göndererek ayakkabının birebir aynısına da sahip olabilirsiniz. Dilerseniz de ortopedik ayakkabı siparişi vererek ayak sorunlarınıza karşı önlem alabilir ve rahat bir ayakkabı da giyebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi