İstanbul Bahçelievler’de Erkek Ayakkabı Siparişi

İstanbul Bahçelievler’de Erkek Ayakkabı Siparişi

Türkiye ve dünya standartlarında 1. sınıf kalitede gerçek deri ile hazırlanan özel ayakkabılar sizlerin hizmetinde. Türkiye’nin neresinde olursanız olun İstanbul merkezli Bahçelievler, Tuzla, Kartal, Beşiktaş, Bakırköy gibi önemli merkezlerinden erkek ayakkabı siparişi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli ayakkabı nasıl anlaşılır ve ben en iyi ayakkabıyı nasıl bulurum diye hayıflanmanıza gerek yok. Çünkü Asil Kundura istenilen ayak numarasına göre 30 numaradan 50 numaraya kadar her ayakkabı modelini 1. sınıf kalitede çok özel derilerle hazırlayarak adresinize gönderiyor.

İstanbul’da Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da ikamet ediyorsunuz ve yoğun iş temposundan dolayı istediğiniz ayakkabı modeline ulaşmakta zorluk çekiyorsanız, size özel ayakkabı yapımı hizmetinden haberiniz yok demektir. Herhangi bir yerde gördüğünüz, çok beğendiğiniz erkek ayakkabı modelini yalnızca sizin ayağınıza özel olarak yaparak istediğiniz ayakkabıyı ayağınıza taşıyoruz.

İstanbul Esenyurt'ta Erkek Ayakkabı Siparişi

İstanbul Esenyurt’ta Erkek Ayakkabı Siparişi

Sizlere en kaliteli ayakkabıları hazırlama konusunda büyük bir hizmet verme çabasında olurken, İstanbul Esenyurt’ta özel ayakkabı siparişi vermek isteyen vatandaşların da yine aşağıdaki iletişim numarası üzerinden bağlantı kurabileceği bir sistem geliştirdik. Yine İstanbul Bağcılar ve Küçükçekmece gibi semtlerinden ısmarlama ayakkabı yaptırmak isteyen kişilere özel olarak ayakkabı yapıyoruz.

İstanbul Bahçelievler’den Sipariş Ayakkabı Hizmeti

Türkiye’nin en büyük metropol kenti olan İstanbul’un Bahçelievler semtinden ayağa özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için çok özel fırsatlar ile kişiye özel ayakkabı yapıyor ve hazırlıyoruz. Ayağında kemik, tarak, kısalık ve benzeri sorun bulunan müşterilerimiz için çok özel çalışma yaparak istenilen ölçü ve standartlarda kaliteli ayakkabı yaparak ayağınıza adeta rahatı getiriyoruz. Siz yalnızca ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafını çekip bize whatsapp üzerinden göndererek ayağınızdaki sorunu da belirtmeniz yeterli oluyor.

İstanbul'da Erkek Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Erkek Ayakkabı Siparişi

Bu şekilde yaptırmak istenilen ayakkabının görselini bize ileterek ayağınızdaki soruna özel olarak çalışma yaparak istediğiniz ayakkabıyı kişiye özel olarak hazırlamaktan gurur duyuyoruz. Amacımız her soruna yönelik çok özel çalışmalara imza atabilmektir.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi