İstanbul Esenyurt’ta Özel Ayakkabı Siparişi

İstanbul Esenyurt’ta Özel Ayakkabı Siparişi

Kişiye özel ayakkabı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için istediğiniz ayakkabı modeli ne ayak yapınıza uygun şekilde hazırlayarak ayağınızın rahat etmesini sağlıyor ve 1. sınıf kalitede profesyonel işçilikle adeta kalite ve huzuru ayağınıza getiriyoruz. İstanbul’un yaklaşık olarak 800.000 kişinin yaşadığı Esenyurt’ta ayakkabı siparişi yapan firmaları araştıran müşterilerimiz için Türkiye’nin her bir noktasına özel ayakkabı siparişi hizmeti veren Asil Kundura, ısmarlama ayakkabı ve özel tasarım ayakkabı hizmetleri ile zirvedeki yerini korumakta. Esenyurt’ta ayakkabı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için istenilen ayakkabı modeli görselini bize whatsApp üzerinden göndermeniz halinde, dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz renk ve ayak numarasında özel olarak hazırlıyoruz. Esenyurt’ta bayan ayakkabı siparişi ve özel tasarım erkek ayakkabıları alanında merak eden müşterilerimiz için 1. sınıf kalitede profesyonel işçilik ve en üst düzey malzeme kullanılarak ayakkabılarınız hazırlanmaktadır.

İstanbul Esenyurt’ta Ortopedik Ayakkabı Yapan Yerler

 

Tüm il ve ilçelerine ortopedik ayakkabı siparişi yapan Asil Kundura, aynı zamanda İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt’ta ortopedik ayakkabı tasarım hizmeti sağlamaktan kıvanç ve mutluluk duyuyor.

 

İstanbul Esenyurt'ta Özel Ayakkabı Siparişi

İstanbul Esenyurt’ta Özel Ayakkabı Siparişi

 

Ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyen Esenyurt sakinleri, ayaklarının üstten ve yandan fotoğrafını çekip bize whatsApp üzerinden göndermeleri halinde, ayak yapılarına uygun şekilde özel kalıplarda istedikleri ayakkabı modelini özel olarak yaparak hazırlayabiliriz. Sipariş ayakkabı denince akla ilk gelen firma olarak bilinen Asil Kundura, profesyonel ayakkabı üretimi alanında lider söz sahibi olmayı başaran nadir firmalardan birisidir.

İstanbul Esenyurt Bayan Ayakkabı Siparişi

İstanbul Esenyurt Bayan Ayakkabı Siparişi

 

İstanbul Esenyurt’ta Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Aranacak Numara

 

Kadim şehir İstanbul’un nüfusu kadar kozmopolit yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bir şehir olduğu bilinmekte. Hal böyle olunca nüfusun kalabalık oluşu ihtiyaçları ve ürünlere hızlı ulaşım imkanı için bir hayli zorluk yaşatan şehir olmakta. İstanbul Esenyurt’ta ayakkabı yaptırmak isteyen esenyurtlu müşterilerimiz 0534 526 79 07 numaralı whatsApp ayakkabı sipariş hattımızdan doğrudan bizimle iletişim sağlayarak istedikleri ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirler.

 

İstanbul Bahçelievler'de Özel Ayakkabı Siparişi

İstanbul Bahçelievler’de Özel Ayakkabı Siparişi

 

İstanbul Bahçelievler’de Ismarlama Ayakkabı Yaptırmak

 

Dünya’nın ilgi ve büyük bir dikkat ile takip ettiği büyük metropol İstanbul Bahçelievler’de ısmarlama ayakkabı yaptırmak için, yine iletişim numarası üzerinden iletişim kurabilir, istediğiniz veya herhangi bir yerde görüp de beğendiğiniz bir ayakkabının görselini bizimle paylaşmanız halinde o ayakkabıyı size uygun şekilde 1. sınıf özelliklere sahip olacak şekilde hazırlayalım.

 

İstanbul Bahçelievler'de Ismarlama Ayakkabı Yaptırmak

İstanbul Bahçelievler’de Ismarlama Ayakkabı Yaptırmak
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi