İçten Dolgulu Bot – Özel Sipariş

İçten Dolgulu Bot – Özel Sipariş

Yükseklik konusunda istenilen uzunluk ve stile göre özel tasarım içten dolgulu bot modelleri için Asil Kundura profesyonel hizmet veriyor. Sizler için özel sipariş vererek istediğiniz bot modelini içten dolgulu olacak şekilde siparişini vererek özel olarak yaptırabilirsiniz. Herhangi bir yerde çok hoşunuza giden ve beğendiğiniz bot modelinin görselini bize WhatsApp sipariş hattı numaramız olan 0534 526 79 07 numaralı iletişim sistemi ile sipariş verebilir, detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Gizli ve İçten Dolgulu Bot Yaptırma

 

Boy sorunu olanlar ya da boyum daha uzun görünsün fakat ayakkabıdaki gizli yükseklik belli olmasın diyenler için özel ayakkabı sipariş hizmeti sayesinde bu talepleriniz dikkate alınarak özel tasarım bot modellerini sizler için büyük bir titizlikle hazırlıyoruz.

Bayan Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

Bayan Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

30 numaradan tam 50 ayak numarasına kadar istediğiniz her numaraya özel olarak ayak şekil yapısında bozukluk ve sorun varsa bunları da dikkate alarak özel dolgu topuk bot sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Gizli Topuk Bot Siparişi

Gizli Topuk Bot Siparişi

Topuklu ve içten gizli topuklu ayakkabı – bot – çizme modelleriniz ayağınıza özel olarak yaptırmak için belirtmiş olduğumuz sipariş ayakkabı sistemimizden iletişim kurabiliyorsunuz. Fermuarlı bot modellerinden tutun da bağcıklı bayan botlar ve püsküllü bayan botları da dilediğiniz renk ve özelliklerde tercih edebiliyorsunuz.

 

Dolgu Topuk Bot Siparişi

 

Soğuk ve yağmurlu havalarda giymek istediğiniz bayan botların kaliteli ve kişiye özel olarak hazırlanmasını isteyen ziyaretçilerimiz Asil Kundura’nın özel ayakkabı siparişi hizmetinden yararlanabilmek için 0534 526 79 07 numaralı Whatsapp sisteminden istedikleri ayakkabının detayları ile ilgili bilgi alabilir, siparişlerini bu şekilde verebilirler.

Dolgu Topuk Bot Siparişi

Dolgu Topuk Bot Siparişi

Bayan Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

Bayan Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi