Gri Renkli Ayakkabı Modelleri

Gri Renkli Ayakkabı Modelleri

Aldığınız kıyafete uyumlu ayakkabı aramak çok zaman zahmetli gibi görünür. Kıyafetin altına farklı renk ve desenlerde özel bir ton arayışında olanlar için özel ayakkabı siparişi önerimizdir. Gri renkte ayakkabı modelleri arasından dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabileceğiniz Asil Kundura’da kişiye özel tasarımlar mevcut. Giyeceğiniz kıyafete uygun renkte ayakkabının rengi gri ve tonları ise gri renkli ayakkabı siparişi verebilir, özel olarak yaptırıp temin edebilirsiniz.

Gri Renkte Ayakkabı Yaptırma Fiyatları

Satın alacağınız ayakkabıda renk tercihi çoğu kez içinden çıkılmaz hal aldırır insana. Özel bir kıyafetin özel ayakkabı ile kombin olacağını bilerek ayakkabı araştırmalarımızı bu yönde yaparız. Peki alacağımız veya yaptırmak istediğimiz ayakkabının rengini ve özelliklerini istediğimiz gibi belirleyebilir miyiz? En fazla merak ettiğimiz kafa tırmalayan sorulardan olurken gümüş renkte ve tonlarına ait ayakkabı modellerine ulaşmak artık oldukça kolay bir sistemde sizlere sunuluyor. Türkiye’nin ve dünyanın en başarılı özel ayakkabı sipariş firmaları arasında bulunan Asil Kundura’dan dilediğiniz ayakkabıyı istenilen her renk ve modelde size özel olacak şekilde yaptırabiliyorsunuz. Nasıl gri renkte ayakkabı siparişi veririm diye merak edenler için; yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve rengini 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı sistemi üzerinden ileterek WhatsApp ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Üstelik istediğiniz her ayak numarasında siparişlerinizi verebileceğiniz gibi, farklı bir yerde gördüğünüz ve hoşunuza giden ayakkabı modelini de size özel olacak biçimde yaptırabilirsiniz. Ayağınızda ortopedik sorunlar ve şekil bozuklukları varsa bunun için de dert etmenize gerek yok. Asil Kundura ile istenilen her ayak şekil yapısına göre istenilen ayakkabıları sipariş verebileceğiniz gibi, gizli topuk ayakkabı siparişi ile boyunuzu da çok uzun gösteren özel çalışmalar isteyebiliyorsunuz.

Gri Renkli Ayakkabı Modelleri - 1

Gri Renkli Ayakkabı Modelleri – 1

Gri Renkli Ayakkabı Modelleri - 2

Gri Renkli Ayakkabı Modelleri – 2

Gri Renkli Ayakkabı Modelleri - 3

Gri Renkli Ayakkabı Modelleri – 3
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi