Boy Uzatan Ayakkabı Siparişi – Gizli Topuk Ayakkabı Modelleri

Boy Uzatan Ayakkabı Siparişi – Gizli Topuk Ayakkabı Modelleri

Boy problemi yaşayanlar veya boyunu daha yüksek göstermek isteyenler için boy uzatan ayakkabı modelleri en çok aranan ve en fazla tercih edilen ayakkabılar olmuştur. Peki, “ayak yapıma en uygun modeli nereden ve nasıl bulurum” diye düşünenler için size öyle bir seçenek sunacağız ki çok şaşıracağınızdan eminiz. Ayağınızın rahatlığını, ayakkabı kalitesini ve istediğiniz gizli topuk ayakkabı modelini bir arada toplayarak size en güzel hizmeti sağlıyoruz. Dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz topuk ve taban yüksekliğinde özel sipariş ayakkabı olarak hazırlıyor adresinize gönderiyoruz. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerine ayakkabı hizmetimiz tüm hızı ile devam ederken ayak sağlığı ve kaliteyi ilk sırada tutmaktan gurur duyuyoruz.

Kars, Ardahan, İzmir, İstanbul, Adana, Trabzon, Ankara, Edirne, Antep ve ülkemizin dört bir yanından gelen siparişleri ortalama 1 hafta gibi kısa bir sürede hazırlayıp adresine gönderiyoruz. Gizli topuk ayakkabı siparişi nasıl verilir sorusuna en güzel cevabı sizler için hazırlarken sizden istediğimiz 2 şey, yaptırmak istediğiniz ayakkabının görseli ve ayağınızın fotoğrafını bize 0534 526 7907 numaralı ayakkabı sipariş hattımızdan whatsapp ile göndermenizdir.

 

boy uzatan ayakkabı siparişi

boy uzatan ayakkabı siparişi

 

Dilerseniz info@asilkundura.com.tr mail adresimizden de mail yolu ile özel ayakkabı siparişinizi verebilir, bilgi alabilirsiniz. Örneğin herhangi bir mağazada veya internet sitesinde bir ayakkabı, çizme veya bot beğendiniz. Fakat beğendiğiniz ayakkabının sizi kısa göstereceğini düşünüyorsunuz. Artık bunu dert etmenize gerek kalmadan sizin için o ayakkabı modelini ayağınıza en uygun şekilde istediğiniz yükseklikte yapıyor, gizli topuğu dışarıdan fark edilmeyecek şekilde hazırlıyoruz.

Özellikle içinde bulunduğumuz kış aylarında gizli topuk erkek bot modeli ve gizli topuk bayan ayakkabı modelleri ile dilediğiniz ölçüde ve istediğiniz ayak numarasında siparişinizi verebilirsiniz. Erkeklerde boy problemi yaşayanlar veya birkaç cm daha beni uzun göstersin istiyorsanız gizli topuk erkek ayakkabı siparişi verebilir, dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz ölçü ve biçimde yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi