Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Tasarım harikası ayakkabı modellerini araştırırken bazen istediğiniz ayakkabıyı ayağınıza göre bulamamak büyük sorun olabiliyor. Ortopedik ayakkabı almak isteyen ya da özel ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyenler için öncelikli dikkat etmesi gereken, ayakkabının malzeme kalitesidir. Ayakkabıyı oluşturan deri ve malzemelerin kalitesi, en az ayakkabı kadar önemli yer tutmaktadır. Siz ayakkabı sahibi olmak istediğinizde uzun ömürlü ve dayanıklı bir ortopedik ayakkabı almak istiyorsanız, güven vermeyen firmalardan uzak durmalısınız. Gizli topuklu ortopedik ayakkabı siparişi vermek için; ayağınızın ölçülerini ve yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını doğru şekilde bize gönderdiğinizde size bu konuda yardımcı olabiliriz. Tek yapmanız gereken yaptırmak istediğiniz ayakkabının görselini bize aşağıdaki whatsapp numarası üzerinden göndermeniz yeterlidir.

 

Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Siparişi

 

Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Modelleri

 

Ortopedik ayakkabı sahibi olmak istiyorsunuz fakat içten gizli topuk özelliği olsun, ve ayağınız rahat etsin istiyorsanız doğru noktadasınız. İstediğiniz yükseklik ölçüsünde ayakkabının içinden gizli topuk yapabiliyoruz. Ortopedik ayakkabı modelleri içerisinde tercih yaparken bağımsız bir seçenek imkanı sağlıyoruz. Yani herhangi bir yerde gördüğünüz ayakkabıyı ayağınıza en uygun şekilde yaparak en kısa zamanda adresinize gönderiyoruz. Kişiye özel ortopedik ayakkabı siparişi vermek için aşağıdaki bağlantı üzerinden veya telefon numarası ile bağlantı kurabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi