Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Modelleri – 2018

Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Modelleri – 2018

Piyasada bulunan ayakkabı modelleri ayağınıza olmuyorsa veya aldığınız ayakkabı için ortopedik bir görünüm istiyorsanız sizlere özel olarak hazırladığımız bu sistemden faydalanabilirsiniz. Sizler için ortopedik gizli topuklu ayakkabı modelleri ve ortopedik bot siparişi için hazırladığımız bu yazının sonunda sipariş vererek ürün temininde bulunabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz bir ayakkabının ayak yapınıza uygun olmaması durumunda istediğiniz değişikliği yaparak özel sipariş sistemimizden bilgi vermeniz durumunda temin edebilirsiniz. Türkiye genelinde gizli topuklu ortopedik ayakkabı hizmetinde söz sahibi olan Asil Kundura Ayakkabı Siparişi ile ayak şekline uygun özel kalıplar oluşturarak insanların istediği ayakkabı modelini özel olarak yapabiliyor.

 

Ortopedik Ayakkabılarda Gizli Topuk

 

Ayağınızda kısalık bulanıyorsa ayağınızda ki bu sorunu whatsapp sipariş hattımız olan 0534 526 79 07 numaralı sipariş sistemimizden bilgi vererek yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini belirteceğiniz özelliklerde temin edebilmeniz ve yaptırabilmeniz de mümkün.

Sizler için özel olarak hazırlanan gizli topuk ortopedik ayakkabı seçiminde ayağın diğer ayaktan kaç santim kısa olduğu ve ayaktaki diğer problemler bir ayakkabının yapımında oldukça önemlidir. Yaptırmak istediğiniz ayakkabının ölçülerini ve ayağımızdaki sorunları aşağıdaki vhatsap sipariş hattımız üzerinden belirtmeniz durumunda dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirsiniz.

 

Ortopedik Bot Modelleri

 

Soğuk havalarda rahat ve güven içinde giyebileceğiniz erkek ve bayan bot modelleri arasında ortopedik bot modelleri siparişinden yararlanarak dilediğiniz ölçülere özel modelleri temin edebilirsiniz. Kışlık ortopedik botlar için ayakta yer alan problemi belirterek sipariş verebiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi