Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Gizli Topuk Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Bugünlerde size en uygun ayakkabıyı bulma konusunda yardımcı olmaya çalışan Asil Kundura, ortopedik ayakkabı üretiminden tutun da özel gün ve gecelerde giymek istediğiniz özel ayakkabı sipariş hizmetinde de yardımcı olmaya devam ediyor.

Ayağa Özel Ortopedik Ayakkabı

Ayağınızda ortopedik sorun var ve ayağınıza özel ortopedik ayakkabı almak için çok uğraş veriyorsanız, size en uygun ortopedik ayakkabıyı yapıyor hazırlıyoruz. Yazlık ve kışlık ortopedik ayakkabı üretiminde profesyonel hizmet veren Asil Kundura’nın profesyonel ayakkabı sipariş hizmetinden 7/24 yararlanın. Bir ayağınız diğerinden kısa ve belli yükseklik-ölçüde özel ayakkabı yaptırmak istiyorsanız aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz telefon numarası üzerinden dilediğiniz ayakkabıyı ortopedik standartlara uygun şekilde yaptırabilir, ayakkabı sorunundan kolay şekilde kurtulabilirsiniz. Ayağınızda şişlik ödem ve farklı sorunlar mevcut ise, ayak şeklinize uygun olarak özel ayakkabı tasarımı hazırlanabilir.

Gizli Topuklu Ortopedik Ayakkabı Yapımı

İstediğiniz bir ayakkabıyı gizli topuklu olarak yaptırmak için öncelikle kaç cm yükseklik ile hangi ayağın ne ölçüde yapılması gerektiği belirtilmelidir. Yükseklik farkının ayakkabı içinde ve dışında görünmemesi için özel üretime tabi tutulan ayakkabı için kalite kadar ayağınız için rahatlık da önemli. Ayağınıza özel gizli topuk ortopedik ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı ortopedik ayakkabı sipariş hattımız üzerinden iletişim kurarak el yapımı ortopedik ayakkabı hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi