Gizli Topuk Gelinlik ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Siparişi

Gizli Topuk Gelinlik ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Siparişi

Özel günleriniz için ayağınıza uygun bir ayakkabı yaptırmak isteyenlere özel olarak hizmet sunan Asil Kundura, nişan ve düğünleriniz için de bay ve bayan ayakkabı siparişi ile hizmet veriyor. Gelinlik ayakkabı modelleri içinde beğendiğiniz ve yaptırmak istediğiniz ayakkabıya gizli topuk yaptırmak isteyenler için özel çalışma yapılarak topuk boyu içinden de yükseltilebilmekte. Boy problemi yaşayanlar ve özel olarak yüksek topuk ayakkabı modeli yaptırmak isteyenler için Gizli topuk gelinlik ayakkabı siparişi vermek isteyenler de herhangi bir yerde beğenmiş olduğunuz gelinlik ayakkabı modelini bize whatsapp üzerinden 0534 526 79 07 nolu ayakkabı siparişi hattımıza göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Özel ayakkabı siparişi alanında tüm Türkiye’ye hizmet veren Asil Kundura, erkek ayakkabı siparişi ile de hizmet vermekte. Damatlık ayakkabı modelleri ve en şık klasik ayakkabı tasarımları ile dileyen müşteriler için ayağa uygun ayakkabı yapılıyor. Ayakkabının yapımında kullanılan malzemeler tamamen 1. sınıf malzemeden oluşmakla birlikte, ayakkabılarınızın üretiminde sağlanan işçilik de usta ellerden geçerek profesyonellerin hizmeti ile ayağınıza hazırlanıyor. Ankara’da ayakkabı siparişi denince ilk akla gelen firma olan Asil Kundura, müşterinin memnuniyetini 1. sırada tutarak şıklık, kalite, sağlık ve güveni bir arada bulundurmaya devam ediyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi