Gelin Ayakkabı Modelleri – Siparişi

Gelin Ayakkabı Modelleri – Siparişi

Her gelin olmak isteyen bir bayanın hayalinde güzel bir gelinlik, ve gelinliğe uygun şık bir gelin ayakkabısı vardır. Gelin ayakkabı modelleri olarak ayağı sıkmayan, o gün için ayağı gayet rahat ettirecek, şık ve gösterişli olması önemlidir. Gün boyu ayağın rahat edebilmesi için el işçiliği ile özel olarak hazırlanmış özel sipariş gelin ayakkabı modeli, yapılan ürünün kalitesi kadar önemlidir. Hazır alınan gelin ayakkabısı ayağı çok rahat ettirmesi söylenemez.

 

gelin ayakkabı modelleri

gelin ayakkabı modelleri

 

Ayağa özel yapılan sipariş gelin ayakkabı modeli, hem ayak sağlığı hem de dilediğiniz modeli istediğiniz biçim ve stilde yaptırabilme avantajını taşır.

 

gelin ayakkabı modelleri

gelin ayakkabı modelleri

 

Gelin ayakkabı modelleri özellikle son dönemde farklı stil ve konseptte hazırlanırken model ve estetik açısından yeni ve farklı seçenekleri de özel sipariş gelin ayakkabı modellerinde bulabilirsiniz.

 

GELİN AYAKKABISI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN;

 

Gelin ayakkabısı siparişi vermek için yaptırmak istediğiniz modeli bize whatsapp ya da mail üzerinden bildirmeniz, ayak numaranız, ayağınızın fiziki yapısını görebilmemiz için ayağınızın üstten ve yan açıdan fotoğrafı yeterlidir.

 

gelin ayakkabı modelleri

gelin ayakkabı modelleri

 

Bununla birlikte dilerseniz size özel bir gelin ayakkabısı tasarımı yapabilir, belirtilen sürede adresinize teslim ederiz.

 

gelin ayakkabı modelleri

gelin ayakkabı modelleri

 

GELİN AYAKKABI MODELLERİ VE ÇEŞİTELERİ

 

Özel olarak yaptırmak istediğiniz Gelin Ayakkabı Modelleri içerisinde Gizli Topuk Gelin Ayakkabı Modelleri, Dolgu Topuk Gelin Ayakkabıları, Tüllü Örtülü Gelin Ayakkabı Modelleri, Dantelli Gelin Ayakkabı Modelleri, Bantlı – Simli – Boncuklu Gelin Ayakkabı Modelleri ile birlikte hayal edip de yaptırmak istediğiniz diğer tüm modelleri sizler için özel olarak ayağınıza uygun rahatlık ve kalitede yapıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura