Gelinlik Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Size özel bir gün olan düğünde giymek istediğiniz gelinliğe uygun gelinlik ayakkabısı bulmak oldukça zorlanacağınız bir alan olsa gerek. Bayanların özellikle gizli topuklu ayakkabı tercihleri kadar platformlu gelinlik ayakkabıları da oldukça popüler görünüyor. Özel gününüzde gelinliğin altına uygun gelinlik ayakkabısı alırken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için araştırdık.

 

Gelin Ayakkabısı Alırken Bunlara Dikkat

 

Ayakkabı tercih ederken kalite kadar estetik görünüm de insanlar için önem arz ettiği bilinmekte. Fakat gelinlik ayakkabısı için kılı kırk yararak araştırmak da özellikle bayanlar için en hassas olacağı konulardan biri olarak görülüyor.

 

Gelinlik Ayakkabısı Alırken Bunlara Dikkat

Gelinlik Ayakkabısı Alırken Bunlara Dikkat

 

Bayanların hassasiyet gösterdiğini gelinlik ayakkabısı seçerken özellikle yüksek topuk ve ayak rahatlığına önem verdiklerini söylesek pek de yanılmış olmayız.

 

Gelinlik Ayakkabısı Seçerken;

 

1- Ayakkabı seçiminde gelinlik ayakkabısının kalitesi herşeyden önce gelmelidir.

 

Gelinlik Ayakkabısı Seçerken Bunlara Dikkat

Gelinlik Ayakkabısı Seçerken Bunlara Dikkat

 

2- Boy problemi olanlar için ve kendini daha uzun göstermek isteyenler gizli topuk gelinlik ayakkabısı tercihlerinde özel ayakkabı siparişi için çeşitli markalardan destek alabilirler.

 

Gizli Topuklu ve Platform Topuklu Gelinlik Ayakkabı Seçimi

Gizli Topuklu ve Platform Topuklu Gelinlik Ayakkabı Seçimi

 

3- Platformlu gelin ayakkabısı araştıran birinin özellikle platformun hafif ve rahat bir kullanıma sahip olduğunu bilmesi en az ayakkabının kalitesi kadar önemli olduğunu unutmamak gerekir.

 

Özel Gelin Ayakkabısı Alırken ve Sipariş verirken Bunlara Dikkat

Özel Gelin Ayakkabısı Alırken ve Sipariş verirken Bunlara Dikkat

 

4- Gelin ayakkabısının tercih edilmesi esnasında Gelinliğe Uygun Ayakkabı olması da rahatlığı kadar önemsenmesi gereken bir durumdur.

 

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

 

5- Gelinlik altına giyilebilen babet modelleri için rahat bir duruşu olan babetler kadar taban rahatlığına da önem göstermeyi ihmal etmeyin. Ayrıca Dolgu Topuk Gelinlik Ayakkabısı Modelleri için de özel sipariş verebilmeniz mümkün.

 

Özel Sipariş Ayakkabı

Özel Sipariş Ayakkabı

 

Sizler için bu maddelerin haricinde gelinlik ayakkabısı alırken dikkat etmeniz gereken konularla ilgili Asil Kundura üzerinden teknik destek verebileceğimizi de hatırlatmamız önemli. İstediğiniz herhangi bir gelinlik ayakkabısını özel sipariş sistemimiz olan 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp Gelinlik Ayakkabı Siparişi hattından belirterek özel olarak yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi