Dolgu Topuk Gelinlik Ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Siparişi

Dolgu Topuk Gelinlik Ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Siparişi

Hayalini kurduğunuz ve bir ömür hatıralarda kalacak olan düğün gününüze özel dolgu topuk gelinlik ayakkabı siparişi vermek için acaba nasıl ve nereden ayakkabı alsam diye kara kara düşünmenize gerek kalmadı. Özel gün ve geceleriniz için ısmarlama dolgu topuk ayakkabı siparişlerinizde 1. sınıf malzeme ve kalite ile ürünleriniz hazırlanmakta. Boy farkı ve mesafeyi dilediğiniz uzunlukta yapıyoruz. Dolgu topuk ayakkabı içine, dilerseniz gizli topuk ve gizli platform da ekleyerek istediğiniz yükseklikteki gelinlik ayakkabı modelinizi tasarlıyoruz.

Taşlı gelin ayakkabı Siparişi

Taşlı gelin ayakkabı Siparişi

Tasarım harikası özel gelin ayakkabı modelleri ile hayalinizdeki gelinlik ayakkabısını size ve ayağa özel şekilde yapıyor, belirtilen süre içinde adresinize gönderiyoruz. Sahibi olmak istediğiniz platformlu gelinlik ayakkabı modeli görselini info@asilkundura.com.tr mail adresimizden veya aşağıda ve sağ üst köşede yer alan whatsap hattımızdan iletişim kurarak dilediğiniz ayakkabı modelinin sahibi olabilirsiniz. Taşlı platformlu gelin ayakkabı modelleri ve tüllü gelinlik ayakkabı siparişleri gibi birbirinden farklı stillerde ayakkabı yaptırabilirsiniz.

Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Dolgu Topuk Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Ismarlama gelin ayakkabısı siparişi için renk, numara ve ölçü sınırlaması olmadan istediğiniz şekilde ayakkabınızı yaptırabilirsiniz. Afyon, Artvin, Van, Adana ve diğer tüm il, ilçelere ayakkabı siparişi hizmetimiz mevcuttur. Kaliteli gelin ayakkabısı yaptırmak için öncelikle sahibi olmak istediğiniz ayakkabı modelini tarafımıza fotoğrafını göndermeniz gerekecek. Beraberinde ise ayak numaranızı belirmeniz, ayağınızda şişlik veya tarak gibi problemler varsa bu ve benzeri durumları bildirmeniz gerekmekte. Bu bilgilerle dilediğiniz taşlı gelinlik ayakkabısı siparişi verebilir, hayallerinizi süsleyen modele ulaşabilirsiniz.

gelinlik ayakkabı siparişi

gelinlik ayakkabı siparişi

gelinlik ayakkabı siparişi

Taşlı gelinlik ayakkabı siparişi

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi