Taşlı Gelinlik Ayakkabısı Siparişi Yapan Yerler

Taşlı Gelinlik Ayakkabısı Siparişi Yapan Yerler

Bayanlar için en özel günlerden biri olarak bilinen evlilik, o gün gideceğiniz gelinliğin büyüleyiciliği ile büyük önem taşımakta. Gelinliğiniz ile uyumsuz bir gelinlik ayakkabısı satın almak yerine özel taşlarla dizayn edilmiş bir gelinlik ayakkabısı tercih etmek, daha akıllıca olacaktır. Tabi burada önemli olan kıyafetiniz ile uyumlu bir ayakkabı seçerken, gelinlik kıyafeti ile de aynı kriteri sağlama düşüncesine girmektir. Yani gelinliğin modeli nasıl bir görünüme sahipse gelin ayakkabısı da o modele uygun bir stilde olması gerekir. Bir gelinlik düşünün, üzerinde ince işlemeler ve taşlarla süslü, gösterişli. Gideceğiniz bu gelinliğe en uygun gelinlik ayakkabısı yine taşlı ve gösterişli bir görünüme sahip olması gerekir. Sade bir gelinlik türü için de bu tercihin tersi olması gerekir.Taşlı gelinlik ayakkabı siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz için Türkiye’nin her yerine ayakkabı siparişi hizmeti sağlayan Asil Kundura’yı tavsiye ediyoruz. Yurdumuzun dört bir köşesine her il ve ilçeye özel sipariş ayakkabı hizmeti sağlarken, özel gün ve gecelerde giyeceğiniz ayakkabılar için de dilediğiniz renk ve modelde ayakkabınızı yapıyor. Bunun için tek yapmanız gereken yaptırmak istediğiniz gelin ayakkabısı modelini 0534 526 79 07 numaralı hattı arayarak veya whatsApp üzerinden mesaj atarak bildirebilir siparişinizi verebilmeniz de mümkün. İstanbul ve Anlara’da gelinlik ayakkabısı siparişi vermek isteyen müşterilerimizin yanısıra yurdumuzun tüm il ve ilçelerine de özel gelin ayakkabısı siparişi sağlamaktayız. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi