Fermuarlı Bağcıklı Erkek Bot Yapımı

Fermuarlı Bağcıklı Erkek Bot Yapımı

Kışın kar ve su geçirmez fermuarlı ve bağcıklı erkek bot modellerini sipariş verebileceğiniz bu özel yazımızda, her renk ve modele özel olarak erkek bot siparişi verebileceksiniz. Soğuklarda ve yağışlı günlerde ayakları rahat ettirip sıcak tutacak bot modellerini sezon boyunca takip edenler için en çok aranan erkek bot seçeneklerini sizler için araştırdık. Bu özel fermuarlı ve bağcıklı erkek bot modellerini özel olarak yaptırabilmek için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp kışlık bot siparişi hattımızdan siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz.

 

Erkeklere Özel Ismarlama Fermuarlı Bot

 

Hem ayağımı sarsın hem sıcak tutsun, üstelik kaliteden de kesinlikle ödün vermeden standart üstü bir görünüme sahip olsun diyenlerden iseniz, erkekler için kaliteli ısmarlama bot siparişi tam sizlere göre kaliteli hizmet veriyor.

 

Erkek Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

Erkek Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

 

Kolay kullanım için ayağınızda çıkarma ve giyme konusunda adeta eline su dökülmeyen fermuarlı bot modelleri için istenilen her renge uygun erkek botlarını sipariş verebileceğiniz bu sistem sayesinde 30 numaradan 50 numaraya kadar özel ısmarlama bot yapımı konusunda hizmet alabiliyorsunuz.

 

Bağcıklı Erkek Bot Siparişi

 

Sıradan modellerden sıkıldıysanız ve her aradığınız model ayağa özel olmamasından yakınıyorsanız üzülmeyin. Erkekler için bağcıklı erkek bot modelleri konusunda araştırma yapan birisi için hayalindeki bot modeline ulaşması artık mümkün görünüyor. Aklınızda tasarladığınız bir erkek bot modelini kişiye özel bot sipariş sistemimiz olan Asil Kundura‘nın sipariş sisteminden iletişim kurup özel olarak yaptırabiliyorsunuz.

 

Sıradışı tasarımların değişmeyen adresi olan özel sipariş ayakkabı sistemi ile erkek ve bayan ayakkabı modellerinden tutun da bot ve çime modelleri ile istenilen her stile uygun sipariş ayakkabı hizmetinden 7-24 faydalanabilirsiniz. Sizler de kişiye özel ayakkabı sipariş hizmetinden hemen yararlanmak için (0534 526 79 07) numaralı Ismarlama Ayakkabı sisteminden bağlantı sağlayıp siparişinizi hemen verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi