Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı Tasarımı

Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı Tasarımı

Ortopedik ayakkabılar sadece çeşitli ayak problemleri yaşayan vatandaşlar için değil aslına bakılırsa gün içerisinde oldukça uzun bir süre ayakkabı ile durmak zorunda kalan her vatandaş için oldukça büyük önem taşıyor. Birçoğumuz işe giderken takım elbise ya da resmi kıyafetler giyiyor. Durum böyle olunca da kıyafetlerin altına rahat spor ayakkabılar yerine deri ve klasik ayakkabılar girmemiz gerekiyor. Ancak bu ayakkabıların birçoğu genel kesim için üretildiği için ayakkabılar normalden daha az nefes alıyor ve ayaklarımızın ayakkabının içerisinde terlemesine neden oluyor. Sizde ayaklarınızın bu tarz sorunlar aşılmasını istemiyorsanız ortopedik ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

 

Ortopedik ayakkabıların faydaları nelerdir?

 

Ortopedik ayakkabılar sizin ayağınıza özel olarak üretileceği için kesinlikle rahatsızlık vermez ve ayağınızı sıkarak sorunlara neden olmaz. Bununla birlikte özel tasarlanan bu ortopedik ayakkabılar ayak sağlığınızı destekleyerek, ayaklarınızın ayakkabı içerisinde çok daha rahat olmasını sağlamaktadır. Ortopedik ayakkabılar sadece taban kısmında ince işçilik içermiyor. Bununla birlikte ayak ölçüleriniz alındıktan sonra yapılan özel üretim ortopedik ayakkabılar ayakkabının çevresi ve Tabii ki de dahil olmak üzere her türlü noktası ayağınızı rahatlatmak üzere üretilmiştir. Ortopedik ayakkabılar sayesinde siz de gün içerisinde ayakkabıların yaptığı ağrılardan kurtulabilir ve bu sayede daha zinde bir gün geçirebilirsiniz.

Özel yapım ortopedik ayakkabıların bir diğer faydası da ayak terlemesi problemlerinde kendini gösteriyor. Size özel olarak üretilecek ortopedik ayakkabılar ayaklarınızın rahat etmesinin yanı sıra ayakkabı içinden nefes almasını da sağlayacaktır. Bu sayede ayaklarınız saatlerce ayakkabıda kalsa dahi ayağınız gün içerisinde sürekli nefes aldığı için terleme veya koku gibi problemler önüne geçilecektir.

 

Erkeklere özel ortopedik ayakkabı tasarımı

 

Ortopedik ayakkabıların bu kadar yaygınlaşmasıyla birlikte artık her kesimden kişiler ayak sağlığını korumak için ortopedik ayakkabı siparişi veriyor. Türkiye’nin bütün şehirleri ve hizmet veren Asil Kundura müşterilerine büyük avantajlar sunuyor. Özel üretim ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana olmanın verdiği deneyim ile çalışmalarını sürdüren Asil Kundura, günden güne müşteri potansiyelini arttırmaya devam ediyor.

Asil Kundura ile özel sipariş ayakkabı yaptırmak istiyorsanız firmamızın müşteri hizmetleriyle telefon görüşmesi yapabilir Ya da WhatsApp üzerinden mesaj atarak bildiriminizi bırakabilirsiniz. WhatsApp aracılığı ile yapılmasını istediğiniz ayakkabıların fotoğrafını göndererek özel sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından ayakkabı Siparişinizi vermemizin ardından size tahmini teslim ve elinize ulaşma zamanı verilecektir.

Müşteri memnuniyetinin firmamız için ön planda olması üretilen özel ayakkabı modellerine de yansıyor. Elinize ulaşacak her türlü ayakkabıda piyasadaki en iyi kalite malzemeler kullanılmakta ve işçiliğe oldukça büyük önem verilmektedir. 0534 526 79 07 numaralı destek hattı aracılığıyla firmamıza ulaşabilir ve sizde özel ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Firmamız aracılığı ile sadece ortopedik ayakkabı siparişi değil aynı zamanda elbise altına giyebileceğiniz topuklu ayakkabılardan babet ve benzeri modelleri kadar birçok farklı ürünü tercih edebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi