Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Gerek iş hayatında gerekse günlük tarzda olsun erkeklerin her zaman ayakkabı seçiminde daha büyük özen göstermesi gerekiyor.  Özellikle tüm gün boyunca ayaklarınız ayakkabının içinde olacaksa, çeşitli ayak sorunları yaşamamak için ortopedik ayakkabıları tercih etmeniz gerekiyor. Peki, ortopedik ayakkabıların özellikleri nelerdir?

 

Ortopedik Ayakkabıların Özellikleri

 

Ortopedik ayakkabılar, birebir sizin ayak ölçülerinize ve özelliklerinize göre hazırlanmaktadır. Bu yüzden ayakkabılar ilk giydiğiniz andan itibaren alışma süreci istemeden ayağınıza tam oturur ve rahatsızlık vermez.

Ortopedik ayakkabıların bir diğer özelliği tabanının diğer ayakkabı modellerine kıyasla daha sert olmasıdır. Erkeklere özel ortopedik ayakkabı modelleri genellikle iş hayatında tercih edilen kundura ayakkabılar için kullanılıyor. Ancak günlük giyim tarzınızda kullanmak için spor tarzda ortopedik ayakkabılar da kullanabilirsiniz. Halk arasında tabanı daha yumuşak ayakkabıların ayak sağlığı için daha faydalı olduğu biliniyor. Ancak yumuşak tabanlı ayakkabılar, yürürken yoldaki her ince tümseği bile ayak tabanlarınızda hissetmenizi sağlıyor. Buna bağlı olarak da zamanla ayaklarınız rahatsız olmaya ve ağrımaya başlıyor. Bu yüzden ortopedik ayakkabı seçiminde tabanı daha sert modelleri tercih etmeniz, ayak sağlığınız için büyük önem taşıyor. Sert tabanlı ortopedik ayakkabılar yoldaki tümseklerin ayaklarınız tarafından hissedilmemesini sağlıyor ve bu sayede ayaklarınız gün boyu ayakkabıda kalsa dahi ağrımasını engelliyor.

 

Ortopedik ayakkabılar, ayak ölçüleriniz alınarak tasarlanmaktadır. Bu yüzden sadece boy olarak değil aynı zamanda genişlik olarak da ayağınıza tam oturmakta ve sizi rahatsız etmemektedir. Çeşitli ayak problemleri çekiyorsanız, siz de ortopedik ayakkabı modelleri sayesinde bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Ayak sorunları yanlış ayakkabı seçiminden dolayı ağrı kaynaklı olabileceği gibi kimi zamanlarda da ayakkabının ayağınızı fazla terletmesine bağlı olarak ortaya çıkabiliyor. Ayaklarınızın gün içerisinde saatlerce nemli kalmasına bağlı olarak mantar ve benzeri ayak sorunları yaşıyorsanız, bu sorunların önüne geçmek için de erkek ortopedik ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Ortopedik ayakkabılar ayaklarınızın hava alması için tasarlanmıştır. Bu sayede gün içerisinde ayaklarınız ayakkabı içerisinde ne kadar fazla kalırsa kalsın, hava alır ve neme dayalı hastalıkların ortaya çıkmasını engeller.

 

Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

 

Özel sipariş ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana hizmet veren Asil Kundura olarak, tasarladığımız ayakkabı modellerinde her zaman piyasadaki en yüksek kalite malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede alacağınız ayakkabıları siz de uzun vadede kullanabilirsiniz. Siparişle yaptıracağınız özel sipariş ortopedik ayakkabılar direkt olarak sizin ayak ölçülerinize göre tasarlanmaktadır. Bu sayede ayaklarınızda herhangi bir soruna yol açmamakla birlikte, ayak sorunlarınız varsa uzun vadede bu sorunların da ortadan kalkması sağlanmaktadır.

Özel sipariş ayakkabılarda 0534 526 7907 numaralı müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde istediğiniz ayakkabı tarzını belirtebileceğiniz gibi isterseniz de Asil Kundura WhatsApp hattına aynı numara üzerinden istediğiniz ayakkabının fotoğrafını da gönderebilirsiniz. Fotoğraf ile vereceğiniz siparişlerde istediğiniz ayakkabılar hatasız olarak birebir sizin istediğiniz gibi tasarlanmaktadır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi