Erkeklere Özel Kösele Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Kösele Ayakkabı Modelleri

Kıyafete uygun olarak yaz kış giyebileceğiniz muhteşem olarak adlandırılan kösele ayakkabılar erkek ve bayanların ilgi gösterdiği ayakkabı seçenekleri arasında yer alıyor. Özellikle erkeklere göre kösele ayakkabılar tercih edilirken ayakkabı renginin kıyafetinize ve takım elbiseye uygun ayakkabı olması oldukça önem taşımakta. Sizler için yılın en trend erkek kösele ayakkabı modellerini hazırladık.

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri

Stil ve estetik olarak özel bir ayakkabı modeli arayanlardansanız, bu hazırladığımız ayakkabı modelleri arasında sıradışı estetiğe sahip kaliteli erkek ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modeldeki ayakkabılar özellikle kumaş pantolon ile kullanılabilecek özel kombin ayakkabılar arasından tercih yapmak isteyenlere özeldir.

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri

Tabi bu modelleri tercih ederken kıyafetiniz kadar seçeceğiniz modeli renk uyumu ile kombin etmek oldukça önemli. Stil olarak bağcıklı kösele ayakkabılar yoğun olarak ilgi görürken, bağcıkların diziliş ve görünümü de rengi kadar uyum sağlamalı.

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri

Kösele Damat Ayakkabı Modelleri

Modeller arasındaki en dikkat çeken stiller arasında bağcığın bağlanma şeklinden daha çok mumlu bağcık ya da düz bağcık modelleri de ilgi gösterilen türler arasında kösele ayakkabılar arasında yerini almakta.

Rok Kösele Ayakkabı Modelleri

Rok Kösele Ayakkabı Modelleri

Rok Ayakkabılar özellikle erkeklerin stil ve estetik olarak rahatlığı arayanlara hitap eden ayakkabı stilleri arasında yer almakta.

3 Bağcıklı Kösele Ayakkabı Modelleri

3 Bağcıklı Kösele Ayakkabı Modelleri

Yeşil ve bordo renklerin özellikle erkekler için yeni trend ayakkabı modelleri arasında söz sahibi olabileceği konuşulurken, lacivert ve sarı renkler de giymek istediğiniz kıyafete uygun stilde özel kösele ayakkabılar bu yıl da ilgi görmeye devam ediyor. Bağcık sayısı kösele ayakkabılarda ne kadar azalırsa o kadar ilgi çekici fikri hakim olsa da yılın en ilgi gören ayakkabı modelleri arasında rugan parlaklığa sahip olan kösele ayakkabılar çok konuşulacak gibi.

Erkek Tokalı Kösele Ayakkabılar

Erkek Tokalı Kösele Ayakkabılar

Tokalı ayakkabıların özellikle bantlı stilleri arasında nubuk deri, süet, rugan ve kroko deri olarak tabir edilen özel deri stilleri de oldukça ilgi gören kösele ayakkabı modelleri arasında yerini sağlamlaştırıyor.

Rugan Kösele Ayakkabı Modelleri

Rugan Kösele Ayakkabı Modelleri

Düğün, nişan ya da özel bir gecede giymeyi düşündüğünüz kösele ayakkabı için rugan deriler, özellikle parlak ve şık bir görünüm için dikkat çekici estetiğe sahipler. Rugan ayakkabıların seçiminde kıyafete uygun olması kadar stil ve model tercihiniz de önemlidir.

Sizler için hazırladığımız bu kösele ayakkabılar kadar birbirinden farklı erkek kösele ayakkabı modelleri de binlerce model ve stilde piyasada mevcut. Fakat sizler için en fazla tercih edilen stilleri paylaşmaya çalıştık. Sizler de herhangi bir yerde gördüğünüz ve beğendiğiniz farklı bir erkek kösele ayakkabı modelini ayakkabı sipariş sistemimiz üzerinden siparişlerinizi verebilir, özel olarak ısmarlama ayakkabı hizmetimizden aşağıdaki telefon numaramız aracılığı ile yararlanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi