Erkeklere Özel Gizli Topuk Ayakkabı Üretimi

Erkeklere Özel Gizli Topuk Ayakkabı Üretimi

Türkiye’nin her noktasından kolay ve hızlı bir şekilde ayakkabı siparişi vermek mümkün. Üstelik erkekler için gizli topuklu ayakkabı üretimi konusunda Asil Kundura’dan bilgi alabilirsiniz. Sizler de nasıl ve nereden gizli topuklu ayakkabı yaptırabilirim sorusuna yanıt arıyorsanız 0534 526 79 07 numaralı whatsApp ayakkabı sipariş hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gizli Topuklu Ayakkabı Siparişi Nasıl Verilir?

Hakiki kösele ayakkabılardan tutun da hazır taban veya eva tabanlar için özgürce kullanabileceğiniz deri ayakkabılar mevcut. Herhangi bir yerde gördüğünüz beğendiğiniz bir ayakkabı modelini içten gizli topuk çalışması yaparak size özel olacak şekilde hazırlıyoruz.

Gizli Topuklu Ayakkabı Siparişi

Sizler de nasıl gizli topuklu ayakkabı yaptırabilirim diyorsanız alt kısımdaki canlı destek sistemi veya alt bölümdeki whatsApp sipariş hattımız üzerinden kolayca ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Erkekler İçin Gizli Topuk Ayakkabı Üretimi

Handmade yani el işçiliği ile hazırlanan birinci sınıf ayakkabılar erkekler için gizli topuk ve dışarıdan anlaşılması zor bir şekilde yapılabiliyor. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinde kaç cm gizli topuk olmasını istiyorsanız bunu belirtmeniz yeterli oluyor. 30 numaradan başlayarak 50 numaraya kadar dilediğiniz ayakkabının istediğiniz rengini sipariş verebiliyorsunuz.

Kaç cm Gizli Topuklu Ayakkabı Üretilir?

Yaptırmayı düşündüğünüz ayakkabının model ve standartlarına göre gizli topuk çalışması da farklılık gösterir. Yani yazlık veya kışlık model seçeneklerinden tutun da ayakkabının uzun veya kısa oluşu da model üzerinde kaç cm’lik bir gizli topuk çalışması yapılabileceğini ortalama olarak ortaya koyacaktır. Örneğin yazlık düz bir ayakkabıya göre, kışlık postal bot modelleri içinde yapılacak gizli topuk çalışması daha belirgin sonuçlar alınması için önemlidir. Tercih edilecek ayakkabı içinde uygulanacak gizli topuk çalışması erkek ve bayanlar için oldukça ilgi gören bir alanda yer alıyor. Sizler de gizli topuklu ayakkabı yaptırmak istiyorsanız alt kısımdaki iletişim sistemimiz üzerinden veya 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi