Erkek Ayakkabılar Klasik Modellerle Göz Dolduruyor

Erkek Ayakkabılar Klasik Modellerle Göz Dolduruyor

Hayatımızın her anında yer alan ayakkabı modelleri erkekler için vazgeçilmez tutku. Kıyafete uygun ayakkabılar kadar klasik ayakkabı çeşitleri de en çok ilgi gösterilen seçeneklerden. Peki en kaliteli erkek ayakkabılar nereden alınmalı ve nasıl özel ayakkabı yaptırılır sorusuna yanıt arıyorsanız bu yazımız size yardımcı olacak.

Klasik Ayakkabı Modelleri ile Tarzınızı Oluşturun

Kişiye özel ayakkabı imalatı son dönemde ilgi gören ve tercih edilen bir yöntem. Ayakkabı seçiminde gördüğünüz ayakkabıya ulaşmak kadar, model üzerinde renk ve stil değişikliği, hatta ayak numarası değişikliği de yapmak isteriz.

Klasik Ayakkabı Modelleri – Erkek

Tüm bunların bir arada olması hazır ürünlerde mümkün olmasa da, özel ayakkabı üretimi için mümkün. Yani farklı bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden klasik ayakkabılar erkeklere özel olarak hazırlanabilmekte.

Erkeklere Özel Ayakkabı Üretimi Asil Kundura’da

Deri ve hakiki kösele ayakkabıların kişiye özel olarak üretilmesi Asil Kundura farkı ile sizlerle buluşuyor. Farklı bir ayakkabı modelini beğendiniz fakat renk ve ayak numarasında değişiklik yaparak size özel olarak yaptırmak mı istiyorsunuz? Nereden ve nasıl özel ayakkabı yaptırılır sorusuna yanıt bulamayanlar için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sistemi 7-24 hizmet veriyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi