En Çok Tercih Edilen Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

En Çok Tercih Edilen Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Günlük hayatta kullanılan ayakkabı modelleri arasından en çok tercih edilen gelinlik ayakkabı modelleri sizler için araştırıldı. 2018 yılı Trend Gelinlik ayakkabı modellerinin büyük bir titizlikle sizin için incelenirken en çok alınan ve özel olarak yaptırılan gelinlik ayakkabıları 2018 trendleri ile sizlerle buluşuyor.

 

En Çok Aranan Gelinlik Ayakkabı Modelleri

 

Havalar ısınıyor düğün sezonu adeta gelip kapıyı çalarken Düğününüz varsa ve gelinlik altına ne giysem diye düşünüyorsanız sizler için araştırdığımız bu özel ayakkabı modelleri arasından gelinliğinizi uygun olarak kombinleyebilirsiniz. Bu yılın özel gelinlik ayakkabı modelleri arasından özellikle yüksek topuklu ve platformlu gelin ayakkabıları göze çarpmakta.

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri - 1

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – 1

Fakat gizli topuklu ve boyu uzun gösteren gelin ayakkabı modellerini tercih edenler için özel üretim ve sipariş gelinlik ayakkabı hizmetinden faydalanmanızı öneririz.

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri - 2

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – 2

Ayakkabı alırken dikkat edeceğiniz iki önemli husus ayakkabının kaliteli olması ve şık – estetik olmasıdır.

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri - 3

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – 3

Gelinliğinize uygun ayakkabı alırken gelinlikte bulunan renk ve desen tonlarını ayakkabınız ile uyumlu olmasına dikkat edin. Ayakkabı üzerindeki desenler gelinlikten farklı olursa sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri - 4

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – 4

Düz ve babet tarzı gelinlik ayakkabı modeli seçiminde bulunanlarda özellikle ayakkabının rahatlık konusunda hemfikirdir.

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri - 5

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – 5

Fakat düz gelinlik ayakkabı modellerini tercih ederken özellikle ayağınızda şık ve kaliteli bir görünüme sahip olması Öncelikle arayacağınız seçenekler arasında olmalıdır.

 

Kaliteli gelinlik ayakkabısı nasıl sipariş edilir?

 

Size özel ve kaliteli gelinlik ayakkabısı yaptırmak istiyorsunuz fakat nereden ve nasıl ayakkabı yaptıracağınız konusunda bilgi sahibi değilseniz Asil Kundura özel gelin ayakkabısı sipariş hizmeti ile sizlere yardımcı oluyor.

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri - 6

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – 6

Kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura kaliteli gelinlik ayakkabı üretimi de söz konusu. İstediğiniz gelinlik ayakkabı modelini ayak yapınıza ve istediğiniz ayak numarasına göre 1. Sınıfı standartlarda sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Nasıl gelinlik ayakkabısı yaptırırım diyenler için aşağıda bulunan canlı destek sistemi üzerinden veya 0534 526 79 0 7 numaralı özel ayakkabı sipariş hattı üzerinden iletişim kurarak yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayak numaranızı belirtmeniz yeterlidir.

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri - 7

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – 7

Türkiye’nin hemen hemen her noktasından ve dünyanın birçok ülkesinden ayakkabı siparişi verebileceğiniz gibi ayağında problem bulunanlar ve ortopedik sorunlara yönelik de özel ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi