Elbise İçin En Uygun Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Elbise İçin En Uygun Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Kadınlar gittikleri her ortamda ilginin kendi üzerinde olmasını ister. Bir davete ya da özel bir organizasyona katılacaksa, yeni kıyafetleri birkaç kere prova etmeden onaylamaz. Vücudunuza uygun doğru elbiseyi seçtikten sonra sıra doğru ayakkabı seçimine geliyor. Peki, elbise için uygun ayakkabı nasıl seçilir?

 

Elbiseye Uyumlu Ayakkabı Tercihi

 

Ayakkabı seçimi yaparken öncelikle dikkat etmemiz gereken noktalardan birisi elbisenin tarzıdır. Giyeceğiniz elbise bol ve salaş bir tarzda ise bu elbisenin altına kalın topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Kalın topuklu ayakkabılar elbisenin görüntüsünü destekleyecek biz size hoş bir hava katacaktır. Giydiğiniz ayakkabı elbisenin altından görünmüyorsa elbiselerin altına platform topuklu ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Ancak bu elbiselerin altına ince topuklu ayakkabı tercih etmemeniz gerekiyor. Çünkü ince topuklu ayakkabılar bol elbiselerde demode ve itici bir görüntü sunmaktadır. Ayrıca ince topuklu ayakkabılar elbisenin uzun etek bölümüne takılarak düşmanı dedi neden olma riski taşıyor.

Giyeceğiniz elbise dar ve vücudu saran bir elbise ise bu elbiselerin altına da ince topuklu ayakkabı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Daha romantik elbiselerde ince topuklu ayakkabılar elbisenin size katmış olduğu havayı destekleyerek daha hoş görünmenizi sağlayacaktır. İnce topuklu Ayakkabılarım birkaç farklı çeşidi bulunuyor. Giyeceğiniz elbisenin boyu kısa ise bu elbisenin altına giyeceğiniz ince topuklu ayakkabıyı bilek detaylı tercih edebilirsiniz. Bilek detaylı topuklu ayakkabılar kısa elbiselerin altında daha dikkat çekici duruyor. Uzun elbiseler de bilek detaylı topuklu ayakkabıları tercih edilmesi giydiğimiz ayakkabının elbisenin içinde boğulmasına neden olacaktır. Abiye elbiselerin altına stiletto gibi normal topuklu ayakkabıları tercih etmek biraz hafif kaçacaktır. Bu yüzden abiye elbiselerin altına elbiselerin tonuna göre bilek detaylı ya da ince topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz.

 

Gece Elbisesi İçin En Doğru Ayakkabıyı Seçimi

 

Elbiselerin altına topuklu ayakkabı seçimi yaparken karşılaşacağınız tek sorun ayakkabı yapısı değildir. Bununla birlikte ayakkabının rengi ve takılar ile uyumlu da oldukça büyük önem taşıyor. Eğer salaş elbise giyeceksiniz bu elbisenin altına tercih ettiğiniz topuklu ayakkabı elbisenin tarzına uygun olarak farklı renklerde de olabilir. Genel anlamda her ne kadar kadınlar öncelikle giydiği elbisenin renginde topuklu ayakkabı tercih etse de uygun aksesuar çeşitleri ile desteklediğiniz takdirde farklı renklerde topuklu ayakkabılar giymeniz daha şık bir görüntü ortaya sunacaktır.

Vücudu saran yapıdaki gece elbiselerinde ise topuklu ayakkabı seçimine daha çok dikkat etmek gerekiyor. Çünkü salaş elbiseler de olduğu gibi elbiselerin altına giymiş topuklu ayakkabı elbise tarafından kapatılmıyor.

Bu elbiselerin altına giyeceğiniz topuklu ayakkabıları elbisenin renginde seçebileceğiniz gibi aynı zamanda aksesuarlarınızı uyumlu olarak da seçebilirsiniz. Örneğin siyah bir gece elbisesi yiyeceksiniz bunun altına siyah ince topuklu ve bilek detaylı topuklu ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi takılarınızı renklerine göre platform topuklu ayakkabılar bile tercih edebilirsiniz..
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi