Dolgu Topuk Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

Dolgu Topuk Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte dolgu topuk ayakkabılar da raflarda yerini almaya başladı. Yeni sezon dolgu topuk ayakkabı modellerinde her tarza uygun seçenekler yer alırken, bu ayakkabıların yanlış kullanımından da kaçınılması gerekiyor. Peki, dolgu topuk ayakkabılar tercih ederken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Dolgu topuk ayakkabılar, diğer topuklu ayakkabı modellerine kıyasla daha kalın topuklara sahiptir. Bu yüzden giyeceğiniz kıyafetin altından da ayakkabının görünmemesi ya da mümkün olduğu kadar az görünmesi gerekiyor. Gerek günlük giyimde pantolon ve eteklerin altına, gerekse katılacağınız davetlerde elbise ve abiyelerin altına dolgu topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Dolgu topuk ayakkabıların farklı birçok kullanımı bulunuyor. Farklı tarzda kombinlerinizde değişik dolgu topuklu modellerini tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Günlük kombinlerinizde pantolon tercih ediyorsanız, giydiğiniz dolgu topuk ayakkabının pantolonun altından görünmemesi gerekiyor. Bu yüzden dolgu topuklarla tercih edilecek pantolonların İspanyol paça olması gerekiyor. İspanyol paça pantolonlar, giydiğiniz ayakkabıları gizleyeceği için boyunuzun da daha uzun görünmesini sağlıyor. Dolgu topukların giydiğiniz kıyafetlerden görünmesi, ayakkabının uzun topukları nedeniyle daha demode görünmesine neden oluyor. Pantolonun altından dolgu topukların görünmemesi ise ayakkabılarınızı saklayacağı için boyunuzun normalden uzun görünmesini sağlayacaktır.

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yazlık elbiseler de raflarda yerini almaya başladı. Elbiselerle birlikte dolgu topuk ayakkabı giymek istiyorsanız, elbisenin uzun olması gerekiyor. Dolgu topuk ayakkabılar hem kalın hem de uzun topuklu olduğu için giyilen kıyafetlerden görünmemesi gerekiyor. Yazlık elbiselerle birlikte dolgu topuklu ayakkabılar giymek istiyorsanız, elbisenin yapısına uygun ayakkabılar seçmeniz gerekiyor. Giydiğiniz elbise beyaz gibi açık renklerde ve yazlık havadar formda ise ayakkabının da buna bağlı olarak daha sade ve doğal tarzda olması gerekiyor. Renkli ve daha dikkat çekici elbiselerle giyeceğiniz dolgu topuklu ayakkabıların da renkli ve canlı motifler içermesi gerekiyor.

Dolgu topuklu ayakkabılar diğer topuklu ayakkabılara kıyasla daha kalın ve uzun topuklu olduğu için, abiye elbiselerle birlikte tercih edildiği zaman da elbisenin ayakkabıyı gizlemesi gerekiyor. Bu yüzden katılacağınız özel davetlerde rahatlık açısından dolgu topuk ayakkabılar giymek istiyorsanız, buna uygun elbiseler tercih etmeniz gerekiyor. Giyeceğiniz elbisenin diğer abiye modellerine kıyasla salaş formda ve uzun olması gerekiyor. Elbise altından dolgu topuklu ayakkabıların görünmesi, daha demode bir görünüm ortaya çıkarıyor.

 

Özel Sipariş Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

 

İstediğiniz tarzda dolgu topuk ayakkabı modellerini bulmakta zorlanıyorsanız, siz de tarzınıza uygun ayakkabılar için direkt olarak sipariş verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişleri isterseniz telefon ile arayarak isterseniz de WhatsApp üzerinden fotoğraflı şekilde verebilirsiniz. Fotoğraf ile yaptığınız siparişler direkt olarak istediğiniz tarzda tasarlanmaktadır. Özel yaptıracağınız ayakkabılar direkt olarak sizin ayak yapınıza göre tasarlandığı için alışma süresi gerektirmeden ayağınıza tam oturmaktadır. Siz de özel sipariş ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana hizmet veren Asil Kundura ayrıcalıkları ile kendinize özel ayakkabı yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi