Çok Aranan Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Çok Aranan Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticisi hangi firma diye araştırma yapanlar özel ayakkabı sipariş sistemi ile tanışma zamanı geldi. Kişiye özel gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyenler için dilediğiniz renk, stil ve ayak numarasına göre her ayakkabıyı yaptırıp isteyebiliyorsunuz. Üstelik gelinlik ayakkabı modeli seçiminiz de sınırsız. Standartları, malzemesi, ayak numarası gibi detayları dilediğiniz gibi belirlerken ayağında ortopedik sorun bulunan kişilerin de ayağa özel gelinlik ayakkabısı yaptırabileceğini unutmayın.

Yüksek Topuklu Gelinlik Ayakkabıları

Zarifliği kadar gelinliğe uygun ayakkabı arayanlar için sıradışı tasarımlar size özel olacak şekilde üretilmekte. Üstelik renk ve stillerini de dilediğiniz gibi belirleme imkanı bulacaksınız. Sizler için yüksek topuklu gelinlik ayakkabısı üreten Asil Kundura, kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti ile Türkiye ve dünyanın birçok noktasına özel üretim el yapımı ayakkabı hizmeti sağlamakta.

Yüksek Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri
Yüksek Topuklu Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Peki el yapımı ayakkabı nedir sorusunu merak eden ziyaretçilerimiz için fabrikasyon üretimlerden çok elde üretilen ayakkabılar daha fazla ilgi gördüğü, kalite ve standartlarının oldukça dikkat çekici bir noktada bulunduğunu da hatırlatalım. Gelinlik ayakkabılarında topuk yüksekliği istediğiniz uzunluk ve standartta hazırlanabilir. Elde yapılan ayakkabıların tüm standartlarında her türlü düzenleme mümkün. Yani topuk boyunu, ayakkabının rengini, ayak numarasını, stil değişikliğini özgürce değiştirebilmeniz için detay farklılıklarını belirtmeniz gerekiyor.

Özel Üretim Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Standartlarını müşterilerinin belirleyerek ortaya çıkmış olduğu gelinlik ayakkabısı modelleri arasından bazı stilleri sıralamaya çalıştık. Sizler için özel üretim gelinlik ayakkabıları konusunda yardımcı olurken sipariş verebileceğiniz ayakkabı sipariş hattını da alt kısımdaki sistem üzerinden bulabileceğinizi hatırlatalım.

Özel Ölçülerde Gelinlik Ayakkabısı Yapan Yerler
Özel Ölçülerde Gelinlik Ayakkabısı Yapan Yerler

Dilediğiniz özel üretim gelinlik ayakkabısı siparişini hızlı ve kolay bir şekilde vermek için 0534 526 79 07 numaralı gelinlik ayakkabısı sipariş sisteminden iletişim kurabilirsiniz.

Kaliteli Gelinlik Ayakkabısı Üreticileri

Hayallerinizdeki düğünde herşey eksiksiz olsun, şık ve estetik bir görünüm çok önemli diyenlerdenseniz Asil Kundura‘nın gelinlik ayakkabısı sipariş sistemi ile tanışın. Türkiye’nin en kaliteli gelinlik ayakkabısı üreticileri arasında 7-24 hizmet sağlayan ayakkabı imalatçısının 0534 526 7907 numaralı whatsApp ayakkabı sipariş sisteminden detaylı bilgi alabilirsiniz. Metropol yerleşim yerlerinde İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Adana gibi merkezlerde iş yoğunluğundan fırsat bulamayanlar için özel üretim ayakkabı yaptırmak bir telefon kadar yakınınızda. Sizler de özel üretim gelinlik ayakkabısı üreticisi olan Asil Kundura ile alt kısımdaki canlı destek bağlantısıyla siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi