Çift Fermuarlı Bayan Ayakkabı Modelleri

Çift Fermuarlı Bayan Ayakkabı Modelleri

Her kadın kıyafetleri ile şık görünmeye çalışarak dışarıdaki insanların kendilerine olan bakış açısını değiştirmeye çalışıyor. Bunun altında ise kadınların kendine olan güveni arttırma isteği yatıyor. Aslında bakıldığı zaman kadınların elbisenin içinde şık olmak için tercih ettiği topuklu ayakkabılar şık olduğu kadar rahatsız edici ve can acıtıcı. Yani Kadınlar şık olabilmek için bu süre içerisinde acı çekmeye de katlanmak zorunda kalıyor. Peki, şık görünen ancak girdiği zaman ayağa acıtmayan ayakkabı modelleri hangileri?

 

Ayağı Acıtmayan Bayan Ayakkabı Modelleri

 

Çift fermuarlı bayan ayakkabı modelleri günlük hayatınızda şık görünmek için tercih edebileceğiniz ayakkabı modellerinden bir tanesidir. Bu ayakkabılar özellikle kot pantolonların altında uygun aksesuar ve kıyafet seçimleri ile birlikte çok iyi sonuçlar yaratıyor. Siyah bir tişört altına koyu renk kot pantolon, siyah deri çift fermuarlı ayakkabı ve uygun aksesuar seçimi ile siz de tüm gözlerin üstünüze çevrilmesini sağlayarak ince topuk bayan ayakkabı modelleri arasından istediğiniz ayakkabının siparişini verebilirsiniz.

 

 

Günlük hayatınızda hem şık hem de rahat ayakkabılar tercih etmek istiyorsanız, yazlık salaş elbiselerin altına sandalet ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Boynuz normalden kısa ise bu elbiselerin altına kalın topuklu ayakkabılar tercih ederek de ayaklarınızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bu tarz ayakkabılar genellikle açık renk elbiselerle tercih edilmektedir. Siz de açık renk elbiseler tercih ederken altına giydiğinizi ayakkabının canınızı acıtmasını istemiyorsanız bu tarz ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

 

 

Kendinize özel bayan ortopedik ayakkabıları alarak gün içerisinde ayaklarınızın ağrımasının önleyebilirsiniz. Ortopedik ayakkabılar sizin ayağınıza göre yapılacağı için giydiğini süre boyunca ayaklarınızın aramasını önlemektedir.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi