İnce Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

İnce Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Kadınların en fazla sevdiği ve ilgi duyduğu ayakkabı modelleri arasında yerini daima koruyan topuklu ayakkabılar, yıllar geçse de modası eskimeyecek gibi görünüyor. Siz topuğun kısa ya da uzunluğunu tartışadurun, kalitesi ve zarafeti her zaman kendini ön plana çıkaracağı kesin. Tabi bayan topuklu ayakkabılar arasında yine en popüler olanı ise ince topuk bayan ayakkabı modelleri olmuştur. İncecik ve şahane bir duruşa sahip olan yüksek topuklu bayan ayakkabılar için en keskin tercihi gül rengi başta olmak üzere, rugan ve siyah renk ince topuklu ayakkabılar önerilmekte. Topuğun kalın ya da ince olmasının yanısıra en çok dikkat edilmesi gereken, sağlam ve kaliteli duruşunun olmasıdır. Çünkü kıyafete uygun ince topuklu ayakkabı almak isteyen bir kişinin en çok tereddütte kalacağı kısım, ayakkabının kaliteli olmasıdır.

 

Yüksek Topuklu Bayan Ayakkabılar- Özel Sipariş

Yüksek Topuklu Bayan Ayakkabılar- Özel Sipariş

 

İnce Topuk Bayan Ayakkabı Siparişi

 

Özel bir yemeğe veya toplantıya katılacağınızı varsayalım. Kıyafetinize en uygun ayakkabıyı yaptırmak ve ince topuk ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz. Bu konuda size dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz topuk yüksekliği, model, renk ve ayak numarasında, özel ayakkabı sipariş olarak yapıyor, adresinize gönderiyoruz. Siz sadece yaptırmak istenilen ayakkabının bir görselini bize aşağıdaki numara üzerinden göndermeniz yeterlidir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi