Büyük Numara Bayan Abiye Ayakkabı Siparişi

Büyük Numara Bayan Abiye Ayakkabı Siparişi

Dükkan ve mağazaları dolaşarak istediği ayakkabı modelini ayak numarasına göre bulamayanlar için güzel bir sürprizimiz var. İstenilen büyük numara bayan ayakkabı modelini dilediğiniz renk ve stilde özel olarak yaptırabileceğiniz özel bir fırsattan bahsetmek istiyoruz. Peki “nasıl büyük numara abiye ayakkabı siparişi verebilirim” diye araştıran ziyaretçilerimizin imdadına Asil Kundura yetişiyor. 

 

Büyük Numara Ayakkabı Bulmak Neden Sorun Oluyor?

 

Belirli kalıplarda üretilen ayakkabılar için tercihler yoğun şekilde olurken bu ayak kalıpları için seriler halinde üretim gerçekleşir. Fakat 46 ya da 47 numara gibi bir ayakkabının alıcısını bulmak oldukça zor olacağından üretimi de gerçekleşmeyebiliyor.

Büyük Numara Bayan Abiye Ayakkabı Siparişi

Büyük Numara Bayan Abiye Ayakkabı Siparişi

Tabi böyle bir durumda büyük numara özel ayakkabı siparişi vererek bu sorunu çözebiliyorsunuz.

 

Bayanlar İçin Abiye Ayakkabılarda Büyük Numara Temini

 

Bayanların özellikle abiye bir kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak ya da satın almak istemeleri ile istedikleri ayak numarasına özel ayakkabı yaptıramamaları kadar sorun teşkil etmekte.

Büyük Numara Bayan Abiye Ayakkabılar

Büyük Numara Bayan Abiye Ayakkabılar

Büyük numara ayakkabı arayışında olan bayan ziyaretçiler için özellikle abiye kıyafetinize uyumlu bir ayakkabı yaptırmak istiyorsanız Asil Kundura’nın 0534 526 79 07 numaralı whatsApp ayakkabı siparişi sistemi üzerinden iletişim sağlayıp siparişi gerçekleştirmeniz ile mümkün oluyor.

 

43- 44 – 45 -46 Numara Abiye Ayakkabı Yapılabilir Mi?

 

İstediğiniz abiye ayakkabı modelini 40 numaradan 50 numaraya kadar olan ayaklara özel olarak yapabiliyoruz. Üstelik istediğiniz renk ve stilde hazırlayabiliyoruz.

Büyük Numara Abiye Ayakkabı

Büyük Numara Abiye Ayakkabı

Sizin tek yapmanızı istediğimiz, yaptırılmak istenilen ayakkabı modelini bize whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura