44 Numara Ayakkabı Siparişi

44 Numara Ayakkabı Siparişi

Büyük numara ayakkabı arayan ve dükkan dükkan gezip istediği ayakkabı modelini ayağına uygun şekilde bulamayan kişiler için büyük numara ayakkabı siparişi verebileceksiniz. 44 numaradan tutun da 50 numaraya kadar özel ayak numaralarında ayakkabı yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanından 44-45-46-47 hatta 48 numaraya kadar özel ayakkabı yaptırabilir, ayak yapınıza ve ayak şekline uygun istenilen ölçüde ürün sahibi olabilirsiniz.

44 Numara Erkek Ayakkabı Siparişi

44-45 Hatta 46 numaraya kadar ayakkabı arayan erkek müşteriler için yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayak numaranızı bize WhatsApp üzerinden belirtmeniz durumunda özel bir çalışma yapıyoruz. Erkeklerin özellikle büyük numara ayakkabı sorunu yaşaması ile istenilen ayak şekline uygun 44 numara, 45 numara ve üzeri ayak numaralarında istenilen ayakkabıyı erkeklere özel olarak hazırlıyoruz. Siz yalnızca yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayağınızın üstten fotoğrafını çekerek bize whatsApp üzerinden aşağıdaki telefon numarası aracılığı ile göndermeniz yeterlidir.

44 Numara Erkek Ayakkabı Siparişi

44 Numara Erkek Ayakkabı Siparişi

44 Numara Bayan Ayakkabı Siparişi

Bayanlar için büyük numara ayakkabı bulmak erkeklere göre daha zor bir durum olsa da biz bu zorluğu sizler için kolay bir hale çevirdik diyebiliriz. Bayan müşterilerimiz için büyük numara arayan ve 44 numara, 45 numara hatta daha üzerindeki ayak numaraları için özel ayakkabı üretimi sağlıyoruz. Büyük numara bayan ayakkabı arayan ziyaretçilerin sipariş vermek için yapmaları gereken aşağıdaki whatsApp numaramızdan bizimle iletişime geçerek yaptırmak istedikleri ayakkabı modelini göndermeleri yeterli olacaktır.

44 Numara Bayan Ayakkabı Siparişi

44 Numara Bayan Ayakkabı Siparişi

Büyük Numara Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

Büyük numara ayakkabı siparişi vermek isteyen ve el yapımı özel ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz 0534 526 7907 numaralı sipariş sistemimiz üzerinden iletişim kurarak istediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi