Bursa’da Gelinlik Ayakkabı Siparişi – Gizli Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bursa’da Gelinlik Ayakkabı Siparişi – Gizli Topuklu Gelin Ayakkabısı Modelleri

Özel gün ve geceler için yaptırmak istediğiniz ayakkabılar ayağınıza özel olması artık mümkün. Hayallerinizi süsleyen gelinliğinize uygun bir gelin ayakkabısı yaptırmak isteyenler için istediğiniz ayakkabı modelini yapıyor ve adresinize gönderiyoruz. Tabi bunu yaparken ayağınızın sağlığı ve rahatlığı kadar gelinlik ayakkabısı için kalite de bizim için o derece önem taşımakta. Bayanlar için en özel günlerden biri olarak bilinen nişan ve düğünler için gelinliğinize uygun bir ayakkabının yapılması en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Peki gelin ayakkabısı için ayağınıza uygunluğu ve o gün giyeceğiniz gelinliğe uygun gelinlik ayakkabı modeli için nasıl sipariş verilir? İşte özel sipariş ayakkabı sistemimizde sizler için hazırlanacak olan ayakkabının büyük bir titizlik ve profesyonellik içinde hazırlanışından bahsetmek istiyoruz. Siparişini vermek istediğiniz ayakkabının modeli kadar ayağınıza uyumluluğu önemlidir.

 

Bursa’da Gelinlik Ayakkabısı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

 

Gün boyu ayağınızın rahat etmesi, bu özel günün daha güzel geçmesi için önemlidir. Bursa’nın ilçelerinden özel gelinlik ayakkabısı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz siparişlerini verirken 0534 526 79 07 numaralı gelin ayakkabısı siparişi hattımızdan iletişim kurarak yaptırmak istenilen ayakkabının modelini bu numara ile whatsApp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Ayağınızın yapısında herhangi bir sorun varsa bunu bize bildirmeniz durumunda o probleme göre bir düzenleme yapabiliyor, ayağınızın rahat etmesini sağlıyoruz. Ürünlerimiz 1. sınıf malzeme ve profesyonel bir işçilik ile hazırlanırken kaliteyi siz değerli müşterilerimiz için hazırlamaktan onur duyuyoruz. Bursa’da gelinlik ayakkabı siparişi yaptırmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlarken ayağınıza getireceğimiz kalite ile son derece rahat edeceğiniz bir üretim sağlıyoruz. Bursa’nın tüm ilçelerinden de sipariş verebileceğiniz gibi Türkiye’nin 81 ilinde sipariş ayakkabı sistemimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bursa'da Gelinlik Ayakkabı Siparişi

Bursa’da Gelinlik Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi