Boyu Uzun Gösteren Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Boyu Uzun Gösteren Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Nişan ya da düğün için özel el yapımı ayakkabı ihtiyaçları için ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyenler için boyu uzun gösteren el yapımı ayakkabı siparişi ile mümkün. Günümüzde kıyafete uygun ayakkabının yapımı konusunda uzman bir hizmet anlayışına sahip olan Asil Kundura’nın ortopedik ayakkabı sipariş hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Boy Uzatan Ayakkabı Siparişi

 

Kişiye özel bir ayakkabı yaptırmak kıyafetinize uygunluğu kadar istediğiniz ölçü ve standartları karşılaması kadar önem taşımaktadır. Boy problemi olanlar için erkek ve bayanlar için boyu uzun gösteren ayakkabı yaptırmak günümüzde oldukça popüler hale geldi diyebiliriz.

 

Boy Uzatan Ayakkabı Modelleri - Özel Sipariş

Boy Uzatan Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

 

Sizler de ayağa göre özel ayakkabı yaptırabilir, gizli topuk ayakkabı ya da özel yüksek tabanlı ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

 

Uzun Boylu Gösteren Ayakkabı Yapımı

 

Kişinin uzun boylu görünmesi için üretilen özel tasarım ayakkabı modelleri konusunda, özellikle istenilen yükseklik ile ayakkabı modelinin uzunluğu önemlidir.

 

Uzun Boylu Gösteren Ayakkabı Yapımı

Uzun Boylu Gösteren Ayakkabı Yapımı

 

Her modele göre farklı gizli yükseklikte tabanlar kullanılırken kişinin özel isteğine göre de özel ölçü ve uzunlukta gizli tabanlıklar da kullanılabiliyor.

 

Kişiye Özel Ortopedik Ayakkabı

 

Ayağında sorun bulunanlar için özel tasarım ayakkabı üretimi konusunda hizmet sunan Asil Kundura, kişiye özel olarak hazırladığı ortopedik ayakkabı siparişi ile boyu uzun gösteren özel ayakkabı hizmeti sunmakta.

 

Kişiye Özel Ortopedik Ayakkabı - Gizli Topuk Çalışması

Kişiye Özel Ortopedik Ayakkabı – Gizli Topuk Çalışması

 

Üstelik herhangi bir yerde gördüğünüz beğendiğiniz bir ayakkabıyı size özel olarak hazırlarken 1. sınıf kalitede hazırlama gayreti içinde olduğunu belirtebiliriz.

 

Uzun Gösteren Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

 

Boyunuzun olduğundan daha uzun görünmesi için özel ayakkabı yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı whatsapp ayakkabı sipariş hattı üzerinden irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Özel Sipariş Ayakkabı

Özel Sipariş Ayakkabı

Sizler de kişiye özel el yapımı ortopedik ayakkabı yaptırmak için alt kısımda yer alan iletişim numarası üzerinden yaptırmak istediğiniz ayakkabıyı belirterek gizli topuk ortopedik ayakkabı hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi