Bot Siparişi Vermek İstiyorum – Ayakkabı Sipariş

Bot Siparişi Vermek İstiyorum – Ayakkabı Sipariş

Şıkır şıkır olsun, kıyafete uygun bot olsun, beni ve çizgilerimi yansıtsın diyorsanız sizler için özel olarak hazırladığımız yazımızı okumanızı öneririz. Siz kaliteli bot modelleri araştırmasında bulunurken, önemli kriterlerden olan deri kalitesi, malzeme ve taban standartlarının üst düzey olmasını istemeniz gayet doğaldır. Peki iyi bir bot sahibi olmak için ne yapmam gerekir, kaliteli bot nasıl anlaşılır diye merak içinde araştırma yapanlar için tavsiyelerimiz var. Gelin bunlara madde madde göz atalım.

 

Bot Siparişi Vermek İstiyorum

Bot Siparişi Vermek İstiyorum

 

Kaliteli Bot Nasıl Anlaşılır?

 

1-) Standart üstü diye tabir edebileceğimiz bay/bayan bot modelleri için kalite araştırması yaparken öncelikle firma ve marka olarak bilinen yerlerden ürün temininde bulunmak sizi kalite ile buluşturmak için ilk adımdır.

 

2-) Almak istediğiniz botun deri kalitesine öncelikli olarak dikkat edin. İyi de derinin kalitesi nasıl anlaşılır diye hayıflananlar için tavsiyemiz, daha önce paylaştığımız gerçek deri ayakkabı ile sahte deri ayakkabı nasıl anlaşılır isimli yazımızda tüm detayları okumanızı tavsiye ederim.

 

Kaliteli Bot Modelleri ve Siparişi

Kaliteli Bot Modelleri

 

3-) Bot kalitesi, ürünün iç astarı ile de doğru orantılı olabileceği kabul edilmekte. Yani bot alırken içindeki astarın kalitesini de incelemenizde yarar var.

 

4-) Bottaki bağcığın mumlu olup olmamasından tutun da fermuarının kalitesi de ürün kalitesi açısından önemli yer tutmaktadır. Fermuar deyip geçmeyin; çünkü fermuarın kalitesiz olması kısa sürede fermuarın diş atıp patlamasına neden olacağı için başa dert olacaktır. Bu yüzden alacağınız ürünün bu tür detaylarına dikkat etmeniz, kaliteli bir bot sahibi olmanızda temel kriterlerdendir.

 

5-) Botun taban kalitesi de ürün standartları adına önemli yer tutarken, tabanın kalın olması kadar, dayanıklılığı ve rahat bir kullanıma sahip olması da dikkat edilmesi gereken noktalarındandır.

 

Erkek Bot modelleri

Erkek Bot Modelleri

 

Bot Siparişi Vermek İstiyorum – Sipariş Ayakkabı

 

Topuğundan derisine, tabanından bağcığına, iç astarından diğer tüm materyallerine kadar kalite bot sahibi olayım diyenlerdenseniz, 0534 526 79 07 numaralı bot ve ayakkabı sipariş merkezimizi arayarak ya da whatsApp ile mesaj göndererek istediğiniz bot modelinin siparişini verebilirsiniz. Üstelik ayağa uygun bot siparişi verebilir, 30-31-32 numara gibi küçük numaralardan 45-46-47-48-49-50 numara gibi büyük ayak numaraları için de istediğiniz renk ve stilde bot siparişi verebilirsiniz. Email yolu ile iletişim sağlamak, bot ve ayakkabı siparişi vermek için info@asilkundura.com.tr ile iletişim sağlayabilir, herhangi bir yerde görüp de beğendiğiniz bir bay/bayan bot modelinin siparişini verebilirsiniz.

 

Bayan Bot Siparişi

Bayan Bot Siparişi

 

Bayan Bot Siparişi Vermek İçin;

 

Kış aylarında vazgeçilmeyen trendlerden olan bayan bot modelleri, ayakları sıcak tutacak tek tercih gibi görülmektedir. Bayanların fermuarlı bot modelleri için ısrarcı olması, kolay kullanım nedeni olmasındandır. Soğuk havaların koruyucu zırhı olarak bilinen bayan botlar için, bağcıklı bot modelleri de en az fermuarlı modeller kadar ilgi görmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi