Bir Ayağı Diğerinden Kısa Olanlar İçin Ayakkabı

Bir Ayağı Diğerinden Kısa Olanlar İçin Ayakkabı

Ortopedik sorunları olanlar için ayakkabı bulmak oldukça zor bir durumdur. Fakat kişiye özel sipariş ayakkabı sistemi ile ortopedik ayakkabı yaptırmak da mümkündür. Sizler için bir ayağı diğerinden kısa olan vatandaşlara özel ayakkabı yaparak dilediğiniz ayakkabıyı ayağınıza getiriyor. Üstelik piyasada bulunmayan çok küçük ve çok büyük ayak numaralarına göre ısmarlama ayakkabı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayağım diğerinden kısa ve ayağıma uygun ayakkabıyı nasıl bulabilirim diye düşünen vatandaşlarımız için kişiye özel olan tasarım ayakkabı hizmetinden 7-24 faydalanabilirsiniz.

 

Ortopedik Ayaklara Özel Ayakkabı Yapımı

 

Bir ayağınız diğerinden kısa ve aradaki farkı kapatacak, gizli topuk ayakkabı yapabilecek yer arıyorsanız doğru noktadasınız diyebiliriz. Asil Kundura ülke genelinde tüm il ve ilçelerden vereceğiniz ayakkabı siparişlerinde istenilen gizli topuk yüksekliğinde ortopedik ayakkabı hizmetini sağlamaktadır. Üstelik farklı bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden farklı bir ayakkabı modelini de size özel ölçülerde yapıyoruz. Yaptırmayı düşündüğünüz ayakkabı modelinin fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı sistemimize göndermeniz yeterli oluyor.

Gizli Topuklu Ayakkabı Siparişi

Ayağınızdaki kısalık problemini ortadan kaldıracak sipariş ayakkabı sistemi ile istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirsiniz. Üstelik kaç cm gizli topuk yüksekliği istiyorsanız Asil Kundura’nın özel seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz. Dünyanın sayılı bir çok noktasına ve Türkiye’nin tamamına yakın şehirlerimizden gelen sipariş ayakkabı taleplerini sizin istediğiniz renk, model, ölçü ve detaylara göre yapabiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi