Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri – Özel Ayakkabı Siparişi

Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri – Özel Ayakkabı Siparişi

En güzel gün ve geceler için ayağa özel olarak yaptırmak istediğiniz ayakkabılar için özel sipariş sistemini sizler için hizmete sunduk. İstediğiniz bir abiye ayakkabı modelini sizlere özel olarak tasarlayıp ayak numaranıza ve ayağınızın yapısına uygun şekilde yapıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren bir firma olarak sizler için en özel modelleri hazırlayıp kaliteyi ayak sağlığı için tasarlıyoruz. Düğün ve nişan gibi günler için abiye kıyafete uygun ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için ayağınızın özel yapısına göre ayakkabılarınızı yaparak adresinize gönderiyoruz. Teslimat süresi ortalama 7-10 gün içinde gerçekleşirken, modelin yapısına göre bu süre daha da kısalabiliyor. Bayanların en çok tercih ettiği abiye ayakkabı modelleri içerisinde taşlı ve topuklu ayakkabılar yer alırken, platformlu abiye ayakkabı tercihleri için de ayrı bir çalışma yapılabilmekte.

 

BAYAN ABİYE AYAKKABI SİPARİŞİ NASIL VERİLİR? 

 

Özel sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanmak ve yaptırmak istediğiniz ayakkabının siparişini vermek için 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş sistemimize whatsApp üzerinden iletişim kurarak veya doğrudan arayarak siparişinizi verebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Muğla, Antalya ve diğer tüm illerimiz için abiye ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Tüm il ve ilçelere özel sipariş hizmeti sağlarken yaptırmak istediğiniz ayakkabının kalitesi kadar kullanılan malzeme de bizim için en az sizin kadar önemlidir. Kullanılan malzeme ne kadar iyi olursa ayak sağlığı için verilen önem o derece iyi olacaktır. Müşterilerimiz için ayak sağlığını ve ayakkabı kalitesini en üst seviyede tutuyoruz.

 

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi