Abiye Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura (06)

Abiye Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura (06)

Özel günleriniz için kıyafetinize uygun bir abiye ayakkabı modeli araştırmak zahmetli bir durum olarak bilinmekte. Nişan, eğlence, düğün, balo, özel toplantı ve yemekler için aldığınız kıyafete göre uyumlu abiye ayakkabı yaptırmak, kıyafetinize en uygun ayakkabının doğru tercihi açısından önemlidir. Örneğin davetlisi olduğunuz bir düğünde giyeceğiniz üzerinizdeki yeşil bir abiye kıyafetin altına turuncu veya kırmızı renkte abiye ayakkabı abes bir görüntü verecektir. Abiye ayakkabı siparişi verirken kıyafete uyumlu bir renk, sizi o gece için doğru tercihle donatılmış güzel bir görüntü içine sokacaktır. Bu yüzden kıyafet seminin yanında ayakkabının doğru tercih edilmesi de son derece önemli yer tutmakta.

 

Kıyafete Uygun Ayakkabı Siparişi Vermek için Ne Gerekli?

 

için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp iletişim hattımızdan ister mesaj yolu ile ister doğrudan arayarak abiye ayakkabı siparişinizi verebilirsiniz. 30 numaradan 50 numara aralığına kadar istenilen ayak şekline göre ayakkabılarınızı özenle yaparak adresinize gönderiyoruz. Kullanılan malzeme 1. Sınıf deri ve profesyonel işçilik ile ürünlerinizi hazırlıyoruz. Herhangi bir yerde gördüğünüz ayakkabı modelini de istediğiniz renk, ölçü ve tarzda yapıyoruz. 

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi