Başakşehir’de Küçük Numara Ayakkabı Yaptırma

Başakşehir’de Küçük Numara Ayakkabı Yaptırma

İstediğimiz ayakkabıyı bulmak kadar ayak numarasına göre araştırma yapmak en önemli sorundur. Üstelik ayak numaramız piyasada bulunmayan küçük numaralardan oluşuyorsa, sorun daha da içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Sizler de kişiye özel küçük numara ayakkabı siparişi vererek istediğiniz ayakkabıya ulaşabilirsiniz. Başakşehir‘de nasıl kişiye özel küçük numara ayakkabı yaptırabilirim diye merak ediyorsanız 0534 526 7907 numaralı sipariş ayakkabı hattından detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

 

İstanbul Başakşehir’de Küçük No Ayakkabı Siparişi

 

Kaliteli ayakkabı almak isteyenler her aradığı ayakkabıyı diledikleri ayak numarasına göre bulamayabiliyor. Piyasada 35 numaradan 45 numaraya kadar ayakkabı bulmak mümkün iken, Asil Kundura siz değerli ziyaretçilerine istedikleri ayakkabı modelini istedikleri ayak numarasına göre yapabiliyor.

Başakşehir'de Küçük Numara Ayakkabı Yaptırma

Başakşehir’de Küçük Numara Ayakkabı Yaptırma

Üstelik ayak numarası ne olursa olsun 30 numaradan tam 50 numaraya kadar büyük ve küçük ayaklara özel ayakkabı siparişleri için özel tasarımlar hazırlıyor. Başakşehir’de ikamet eden vatandaşlar nasıl küçük no ayakkabı yaptırırım diye dert etmeden aşağıdaki canlı destek sistemi üzerinden iletişime geçerek diledikleri ayakkabıyı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabiliyorlar.

 

Küçük Numara Ayakkabı Yaptırma Siteleri

 

Ayağınız küçük ve piyasada bulunmayan ayak numarasına sahipseniz üzülmeyin. Farklı bir internet sitesinde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden ayakkabı modelini istediğiniz ayak numarasına özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Üstelik ayağı küçük numara olan vatandaşlarımızın istedikleri ayak numarasını belirtmeleri halinde her ayakkabıyı ayak yapılarına özel olarak yaptırabilmeleri de mümkün. İstanbul Başakşehir’de küçük numara ayakkabı siparişleriniz için aşağıda göreceğiniz canlı destek bağlantısı üzerinden hızlı ve kolay şekilde bilgi alabilir, hemen online ayakkabı siparişinden yararlanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi