Ayakkabı Nasıl Sipariş Edilir?

Ayakkabı Nasıl Sipariş Edilir?

Özel ayakkabı siparişi ile dilediğiniz ayakkabı modelini ayak yapınıza çok özel malzemeler kullanılarak yapılmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Mağazaları ve AVM’leri dolaşarak ayakkabı nasıl sipariş edilir sorusuna cevap arayan müşterilerimiz için uygun ayakkabı bulamayanlar, Asil Kundura’nın sizler için hazırlamış olduğu birbirinden farklı özel ayakkabı modelleri ile uygun ayakkabıları alabiliyorsunuz. Ayakkabı siparişi vermek için yapmanız gereken bazı önemli aşamalar buluyor. Bu aşamaların içinde en önemli nokta yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve rengini belirlemenizdir. Ayakkabı modelini belirleyen bir kişi sonrasında ayağıma bu ayakkabı nasıl olacak korkusu ve düşüncesine kapılabilir. Böyle bir durumun ortadan kalkabilmesi için ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafını çekerek bize yaptırmak istediğiniz ayakkabı modeli ile beraber göndermeniz yeterli olacaktır. Ayak fotoğrafı ile özel olarak yaptırılmak istenen ayakkabı modeli ile dilediğiniz şekilde ayakkabılarınız hazırlanarak, 30 numaradan 50 numaraya kadar olan her ayak numarası için ayakkabılarınız büyük bir titizlik ve özenle hazırlanır.

Erkek ayakkabı siparişi vermek için;

 

Bay ve bayanların en çok tercih ettiği ayakkabı sipariş sitesi olan Asil Kundura birbirinden farklı yüzlerce çeşit ayakkabı modelini sizler için çok özel seçeneklerle hazırlamakta. Erkek ayakkabı siparişi alanında özel hizmet veren ve erkeklerin ayak yapılarına uygun şekilde sıradışı ayakkabı tasarlayan Asil Kundura herhangi bir yerde görmüş olduğunuz ayakkabı modelini de özel olarak hazırlıyor. Erkek damat ayakkabı siparişi vermek isteyen bir kişi, yaptırmak istediği ayakkabı görselini Asil Kundura’ya göndererek 1. sınıf kalitede özel olarak yaptırabiliyor.

Erkek Ayakkabı Siparişi

Erkek Ayakkabı Siparişi

Bayan Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

 

Özel yapım bayan ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz topuklu bayan ayakkabı modelleri ve platformlu bayan ayakkabı siparişi için Asil Kundura ile doğrudan iletişim kurabilirler. Yazlık babet ayakkabı siparişi alanında çok kaliteli ayakkabılar yapmasıyla ünlü olan Asil Kundura, topuklu veya düz babet ayakkabı üretimi konusunda birbirinden farklı renk seçeneklerini sizler için hazırlıyor.

Bayan Ayakkabı Siparişi

Bayan Ayakkabı Siparişi

 

-El Yapımı Bayan Abiye Ayakkabı Yaptırmak:

 

Kıyafete uygun ayakkabı yapımı ve geceye uygun elbise altına özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için özel tasarım abiye ayakkabı siparişi ile dilediğiniz modeli kişiye özel olarak yapıyoruz. Siyah renkli abiye elbise altına giymek istenilen özel abiye ayakkabı modellerinden tutun da her renge uygun ve uyumlu özel ısmarlama abiye ayakkabı yaptırmak için doğru yerdesiniz.

Kişiye Özel Ayakkabı Nasıl Sipariş Edilir?

 

Kendinize, sevdiğiniz insana, eşinize, dostunuza kişiye özel ayakkabı yaptırmak ve siparişini vermek istiyorsanız Asİl Kundura ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Asil Kundura’dan nasıl ayakkabı siparişi veririm konusu için öncelikle 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattı ile bilgi alabilir, dilediğiniz erkek ve bayan ayakkabı siparişi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kişiye Özel Ayakkabı Nasıl Sipariş Edilir?

Kişiye Özel Ayakkabı Nasıl Sipariş Edilir?

İstanbul’dan El Yapımı Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

 

Ayakkabı yaptırmak ve özel sipariş ayakkabı sahibi olmak için İstanbul’dan sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz, mail yoluyla veya yan tarafta bulunan iletişim numaralarımızdan bizimle irtibat kurarak diledikleri ayakkabının siparişini verebilirler. İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve ilçelerinden istediğiniz ayakkabı modelini el yapımı ısmarlama ayakkabı sipariş olarak yaptırabilirsiniz. İstanbul’un Beyoğlu, Üsküdar, Beşiktaş, Bahçelievler, Eminönü, Kartal, Tuzla gibi birçok semtinden ayakkabı siparişi verebilir, el yapımı özel ayakkabı yaptırma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul'da Özel Ayakkabı Siparişi Yapımı

İstanbul’da Özel Ayakkabı Siparişi Yapımı

Karabük’ten ayakkabı siparişi vermek için;

 

Batı Karadeniz şehri olarak bilinen, demir-çeliğin başkenti Karabük, merkezi ve ilçelerinden kişiye özel ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz, yine sağ tarafta bulunan telefon numarasından WhatsApp ile iletişim sağlayarak sipariş ayakkabı ve ısmarlama ayakkabı hizmetlerinden faydalanabilir. Tarihi ile ünlü Karabük özellikle Safranbolu ilçesi ile her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği şirin bir şehir olarak bilinmektedir. Safranbolu, Eskipazar, Yenice, Eflani, Ovacık gibi ilçelerinden özel ayakkabı yapımı hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz herhangi bir yerde görüp beğendikleri ayakkabı görsel ile tarafımıza göndermeleri durumunda özel olarak yaptırabilirler.

Karabük'te Özel Ismarlama Ayakkabı Siparişi

Karabük’te Özel Ismarlama Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi