Ayağında Şekil Bozukluğu Olanlar İçin Özel Ayakkabı

Ayağında Şekil Bozukluğu Olanlar İçin Özel Ayakkabı

Problemli ayaklar için her ayakkabının ayağa uygun olmaması, bazı insanlar için maalesef büyük sorun oluşturmakta. Ayağında belli bir şekil bozukluğu bulunan kişilere özel ayakkabı yapımı için Asil Kundura, Türkiye’nin her noktasına özel ayakkabı sipariş hizmeti sağlıyor. Problemli ayak yapılarına özel ayakkabı yapımı ve üretimi konusunda istediğiniz her ayakkabı modelini size özel olarak yaptırabiliyorsunuz.

Problemli Ayaklara Özel Ayakkabı Modelleri

Ayağında kemik, nasır, tarak, kısalık ve çeşitli sorunlar bulunan kişiler için her ayak yapısına uyacak şekilde özel ayakkabı yaptırabilirsiniz. Problemli ayaklar için özel yapılan ayakkabı modelleri arasında özellikle sandalet ve açık modeller yaz ayları için en fazla tercih edilen ayakkabı modelleri arasında bulunmakta. Ortopedik ayakkabı modelleri arasında erkek ve bayanların sıklıkla topuk kısalığı olarak tabir edilen sorunlarda istenilen topuk yüksekliğinde ayakkabı yaptırabilmeleri de mümkün. Kış ve yaz aylarında ortopedik ayakkabı siparişi verebileceğiniz firmalar en fazla ilgi gören firmalardan olan Asil Kundura,  ayağında kemik ve şekil bozukluğu olan kişilerden tutun da kısalık ve eğrilik olan ayak yapılarına göre de istenilen her ayakkabı modelini özel olarak hazırlayabiliyor. Özel ortopedik ayakkabı siparişi vermek için yapmanız gereken 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı siparişi sistemine mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Sonrasında Asil Kundura yetkilileri whatsapp üzerinden sizden ayağınızın fotoğrafını ve yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin görselini isteyecektir.Bu sistem sayesinde istediğiniz her ayakkabı modelini ayak yapınıza uyacak şekilde yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi