Ayağı Kısa Olanlar İçin Özel Ayakkabı Siparişi

Ayağı Kısa Olanlar İçin Özel Ayakkabı Siparişi

Kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti içerisinde dilediğiniz ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilmeniz mümkün. Üstelik ayağında kısalık ve sorun bulunanlar için de özel çalışma yapan Asil Kundura, ortopedik ayakkabı sipariş ve el yapım ayakkabı hizmetiyle sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Doğuştan ya da sonradan ayağında sorun olanlar için kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura’nın dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz ölçü ve özelliklerde yapıyor olması siz değerli ziyaretçiler için büyük avantaj oluşturmakta.

 

Kısa Ayak İçin Özel Ayakkabı Yapımı

 

Ayağınızın biri diğerinden kısa mı? Ayağınızdaki kısalık yürürken estetik açısından sorun oluşturduğunu düşünüyorsanız artık üzülmeyin. Asil Kundura kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti sayesinde ayağınızdaki soruna yönelik özel çalışma yaparak estetik harikası özel ayakkabılarınızı yapmaya devam ediyor. Ayağa özel ayakkabı siparişi vemek için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattı üzerinden bilgi alabilir ve doğrudan sipariş verebiliyorsunuz. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayağınızdaki sorunu belirtmeniz sipariş ayakkabı hizmetinden faydalanabilmeniz için yeterli oluyor.

 

Sorunlu Ayaklar İçin Sipariş Ayakkabı

 

Ayağınızdaki sorunu dert etmeden kemik, nasır,kısalık gibi konularda özel ayakkabı siparişi verebiliyorsunuz. Üstelik istediğiniz ayakkabı modelini 30 numaradan 50 numaraya kadar istenilen renk ve stilde yaptırabilmeniz de mümkün. Gelinlik ayakkabısı, nişan, düğün, nikah, damatlık, takım elbiseye uygun ayakkabılar ve her elbise modeline uygun ortopedik ayakkabı siparişi verebileceğiniz bu sistem sayesinde istenilen topuk boyunu da ister dışından isterseniz içten gizli topuk sistemi ile yaptırabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi