Askeri Postal Bot Modelleri

Askeri Postal Bot Modelleri

Yılın en fazla ilgi gören kışlık ayakkabı ve bot modelleri arasında sıklıkla yer alan askeri postallar, bu sene olduğu gibi 2018 yılı içinde de çok ilgi göreceğe benziyor. Sizler için özel bot modelleri arasından en seçkin askeri postal seçeneklerini özel bot siparişi verebileceğiniz bir sistem hazırladık. Sizler de Asil Kundura’nın özel ayakkabı sipariş sistemi ile dilediğiniz bot ve postal modelini siparişiniz ile alabilme imkanı buluyorsunuz.

 

Bağcıklı Askeri Postallar

 

Erkeklerin yoğun olarak kullandığı bağcıklı askeri postal modelleri arasında taba ve siyah renkler yoğun olarak ilgi görmekte. Seçmiş olduğunuz bağcıklı postal modelleri arasından dilediğiniz bir modeli özel olarak yaptırabilmek ve siparişini verebilmeniz için 0534 526 79 07 numaralı postal sipariş hattımız üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Bağcıklı Postal Modelleri - Özel Sipariş 2018

Bağcıklı Postal Modelleri – Özel Sipariş 2018

 

Bu ve benzeri postal modellerinin yanısıra erkeklerin ilgi gösterdiği her renk ve stil postallar kadar botların arasından dilediğiniz modelleri özel sipariş hizmetinden yararlanarak yaptırabilmeniz de mümkün.

 

Erkek Bot Modelleri 2018 

 

Soğuk havaların vazgeçilmeyen ayakkabı seçenekleri arasında ilk sırada yer alan erkek postal bot siparişi için sıradışı renk ve tercihleriniz için herhangi bir yerde gördüğünüz beğendiğiniz erkek ve bayan bot modellerini sipariş vererek el yapımı ayakkabı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Erkek Bot Modelleri

Erkek Bot Modelleri

 

Erkek bot modellerinin bağcıklı seçenekleri kadar fermuarlı erkek botlar da ilgi görmesi kullanışlı ve kolay bir seçenek olduğunu ortaya koymakta.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi