Erkek Postal Bot Siparişi

Erkek Postal Bot Siparişi

Soğuyan havaların ayakları üşütmemesi için kaliteli bir postal yapımı konusunda uzman bir hizmet imkanı sunan Asil Kundura, Türkiye’nin 81 il ve birçok ilçesine hizmet vermeye devam ediyor. Kış mevsiminin vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında bulunan postal botlar kişiye özel olarak yapılabiliyor. Bayanlar kadar ilgi gören erkek postal bot modelleri için birbirinden farklı stillere sahip postal modellerini tercih edebileceğiniz özel bir sistem mevcut. Sitemizi ziyaret eden erkek bot siparişi konusunda hizmet almak isteyen kişiler, alt kısımdaki sipariş numarasından istedikleri postalı özel olarak yaptırabiliyorlar.

 

Erkek Bot Modelleri

 

Ayağım soğuktan, kardan ve çamurdan uzak dursun, üstelik kaliteden ödün vermem ve şık bir görünüm olsun diyenlerdenseniz, sizler için istediğiniz erkek bot modelleri konusunda özel hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Erkeklere Özel Postal Modelleri / Özel Tasarım

Erkeklere Özel Postal Modelleri / Özel Tasarım

Herhangi bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden farklı bir erkek postal modelini dilediğiniz renk ve stilde yaptırabilme imkanına sahipsiniz.

 

Erkeklere Özel Postal Siparişi

 

Baylar için özel tasarım postal siparişi vermek artık Asil Kundura ile çok kolay. Alt kısımdaki iletişim numarası ile WhatsApp’tan istediğiniz postal modelini sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Sizler postal siparişi vermek için yaptırmak istediğiniz bot modelinin görselini bize whatsaptan göndermeniz durumunda belirteceğiniz modeli ize özel olarak yapıyor ve adresinize gönderiyoruz.

Erkekler İçin Özel Postal Siparişi

Erkekler İçin Özel Postal Siparişi

 

Alt kısımda yer alan erkek postal bot modellerinden de esinlenerek farklı renk seçeneklerine göre tercihlerde bulunabilir, farklı bir yerde gördüğünüz bir postal modelini de değerlendirerek yaptırabilirsiniz.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi