Ankara’da Özel Topuklu Ayakkabı Siparişi

Ankara’da Özel Topuklu Ayakkabı Siparişi

Topuklu ayakkabılar yüzyıllardan bu yana kadınlar tarafından kullanılıyor. Topuklu ayakkabıların bu kadar tercih edilmesinde giyilen kıyafetleri daha zarif göstermesinin yanı sıra aynı zamanda boyu uzun göstermesi yatıyor. Siz de tercih edeceğiniz kıyafet modeline uygun topuklu ayakkabılar giyerek, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Peki, doğru topuklu ayakkabı seçimi için nelere dikkat etmek gerekiyor?

 

Doğru Topuklu Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

 

Doğru topuklu ayakkabı seçimi yapmak için öncelikle tercih edeceğiniz kıyafeti iyi analiz etmeniz gerekiyor. Özel bir davete ya da organizasyona katılırken tercih edeceğiniz elbisenin altına yanlış topuklu ayakkabı seçimi yaparak demode görünebilirsiniz.

Davete katılırken tercih edeceğiniz elbise diğerlerine kıyasla daha vücudu saran ve kısa bir formdaysa, topuklu ayakkabı tercihinde de bunu göze almanız gerekiyor. Vücudu saran tarzda elbiselerle giyilecek topuklu ayakkabı modellerinin daha ince topuklu olması gerekiyor. Daha sade modelleri tercih ediyorsanız dar elbiselerle birlikte stiletto ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Stiletto ayakkabılar diğer topuklulara kıyasla daha sade olduğu için gösterişli elbiselerin altında hafifletici görevi görecektir. Daha sade görünüşlü elbiselerin altına stiletto topuklu ayakkabılar tercih etmeniz, yaptığınız kombinin sıradan ve sıkıcı görünmesine neden olacaktır. Bu yüzden diğer elbiselerden daha sade görünen modellerle birlikte bilek detaylı topuklu ayakkabılar tercih ederek daha hareketli ve dikkat çekici modeller elde edebilirsiniz. Stiletto ayakkabılarla birlikte tercih edeceğiniz elbiselerin de diğerlerine kıyasla daha dikkat çekici olması gerekiyor.

 

Daha bol kesimli elbiselerle birlikte tercih edeceğiniz topuklu ayakkabıların ise dolgu topuklu ya da daha kalın topuklu ayakkabılar olması gerekiyor. Dolgu topuk ayakkabılar salaş elbiselerle birlikte tercih edildiği takdirde ortaya daha dikkat çekici bir görünüm sunuyor. Dolgu topuk ayakkabıların salaş elbiselerle birlikte tercih edilmesinin bir başka sebebi daha bulunuyor. Salaş elbiselerle birlikte tercih edilen dolgu topuk ayakkabılar, kadınların elbisenin uzun eteklerine takılarak düşmesini de engelliyor. Salaş elbiselerle birlikte ince topuklu ayakkabılar tercih edildiği takdirde ayakkabının topukları elbisenin eteklerine takılarak kişinin düşmesine neden oluyor.

 

Ankara’da Özel Topuklu Ayakkabı Siparişi

 

Özel bir davete katılırken siz de giyeceğiniz kıyafetlerin ve hazırlayacağınız kombinin tamamen size özel olmasını istiyorsanız, kendinize özel yeni sipariş ayakkabılar yaptırabilirsiniz. Özel sipariş ayakkabılar tamamen size özel olacağı için davete katılan başka kişiler ile benzer olma ihtimali de bulunmuyor. Ankara’da özel topuklu ayakkabı siparişi yapan birçok firma bulunuyor. Siz de özel sipariş topuklu ayakkabı yaptırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Asil Kundura olarak özel sipariş ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana verdiğimiz hizmetlerle birlikte siz değerli müşterilerimize yüksek kalite ayakkabılar sunuyoruz.

 

Siz de özel sipariş ayakkabı yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı müşteri destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde tercihinize bağlı olarak sadece istediğiniz ayakkabının tarzını söyleyebilir ya da direkt olarak WhatsApp üzerinden ayakkabının fotoğrafını göndererek istediğiniz ayakkabıya sahip olabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi