Ankara’da Ortopedik Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Ankara’da Ortopedik Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Ayağında problem olup da uygun ayakkabıyı bulamayanlar, özellikle ortopedik ayakkabı siparişi için mağaza mağaza keserek hüsrana uğrayanlar için Ankara’da ortopedik ayakkabı siparişi yapan Asil Kundura, Ankara’nın ve tüm Türkiye’nin ortopedik ayakkabı siparişi hizmetini karşılamaktan gurur duyuyor. Ortopedik ayakkabı modelleri ile hizmet veren o firma ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlamakta. Yani piyasada çok beğendiğiniz bir modeli ayağınıza göre yaptırmak ve bu ayakkabının ortopedik olmasını istiyorsanız

 

ortopedik ayakkabı ankara

Asil Kundura ile 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattı ile iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz. Bunun yanında ayağınızda yer alan problemi ve ayak numaranızı da firmaya bildirmeniz yeterli olacaktır. Ayakkabı tasarımı ve ayakkabı siparişinde gönder söz sahibi olan bu firma tüm ayakkabı modelleri ve çeşitleri ile de Ankara geneline hizmet vermekte. Ankara’da ortopedik ayakkabı yapan firmalardan olan asil kundura profesyonel işçilik ve kullanılan malzeme ile ayağınıza verdiği değeri ve önemi ortaya koymakta.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura