Ankara’da Mantar Topuk Ayakkabı Siparişi

Ankara’da Mantar Topuk Ayakkabı Siparişi

Mantar topuk ayakkabılar, 2017 modasında oldukça büyük yere sahip. Mantar topuk ayakkabılar, aslına bakılacak olursa moda anlayışında iki karşıt görüş oluşmasına neden oluyor. Bazı kadınlar bu topukların estetik olarak kaba göründüğünü düşünürken, bazı kadınlarda mantar topuk ayakkabı modellerini çekici bulduğu için tercih ediyor.

Bu ayakkabılar özellikle yazlık elbiselerin altında dikkat çekerken şöyle de bir gerçek var ki, mantar topuk ayakkabılar diğer tüm topuklu ayakkabılara kıyasla oldukça rahat.

 

Mantar Topuk Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

 

Mantar topuk ayakkabıları zevkinize göre birçok kombinde kullanabilirsiniz. Bu ayakkabıların en çok tercih edildiği alanlar genellikle yazlık kombinlerdir. İş kadınları ve kış aylarında ise daha çok ince topuklu ayakkabılar tercih edilmektedir. Tıpkı topuklu ayakkabılarda olduğu gibi, dolgu topluk ayakkabılarda da birçok farklı model ve renk seçeneği bulunuyor. Mantar topuk ayakkabıların hasır görünümlü modelleri genellikle yazlık beyaz elbiselerin7 altında tercih edilmektedir. Bununla birlikte rahat ancak şık olmak istediğiniz zamanlarda da siyah mantar topuk ayakkabılar tercih edilebilir.

Mantar topuklu ayakkabılar için farklı kombinleri deneyebilirsiniz. Bu ayakkabılar genellikle yazlık beyaz elbiselerin altında tercih edilmektedir. Diğer elbiselere göre daha uçuş uçuş olan bu elbiseler ile kullanılan mantar topuk ayakkabılar oldukça çekici bir görünüm yaratmaktadır. Siz de yazlık kombinlerinizde sıklıkla mantar topuk ayakkabılara yer verebilirsiniz. Ayrıca bu ayakkabılar yazlık etekli kombinlerde de oldukça iyi durmaktadır.

Mantar topuk ayakkabı modellerinin bir diğer kullanım alanı ise yazlık şort modelleridir. Yazlık kısa ya da safari tarzı şortların altına rahatlık açısından spor ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi isterseniz de mantar topuk ayakkabı tercih edebilirsiniz. Dolgu topuk ayakkabılar için tercih edilebilecek bir başka kombin ise İspanyol paça pantolonlardır. Yani, paça kısmına doğru daha bollaşan pantolonlar ile de mantar topuk ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bu pantolonların altında giyeceğiniz mantar topuk ayakkabılar, pantolonun altında pek fazla görünmeyeceği için demode bir görünüm yaratmayacaktır.

 

Özel Mantar Topuk Ayakkabı Siparişi

 

Asil Kundura olarak Türkiye’nin her noktasına özel üretim ayakkabılar gönderiyoruz. Siz de Ankara’da mantar topuk ayakkabı siparişi alan firmamız aracılığı ile özel üretim ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Vereceğiniz siparişleri isterseniz 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. Vereceğiniz siparişlerde isterseniz telefon ile iletişime geçerek istediğiniz tarzda ayakkabıyı ifade edebilir ya da direkt olarak WhatsApp aracılığı ile istediğiniz ayakkabının fotoğrafını gönderebilirsiniz. Fotoğraf ile verilen siparişlerde istediğiniz ayakkabılar titizlik ile imal edilerek size teslim edilmektedir.

Sıradan mantar topuk ayakkabıların yanı sıra, ortopedik ayakkabı siparişi de verebilirsiniz. Ayaklarınızda çeşitli sorunlar varsa özel üretim ortopedik ayakkabı kullanarak ayak sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz. Ayakkabı modelleri sizin ayağınıza özel olarak tasarlanacağı için kullanırken herhangi bir rahatsızlık ve sorun da yaşamayacaksınız.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi