Özel Mantar Topuk Ayakkabı Modelleri – Bayan Ayakkabı Siparişi

Özel Mantar Topuk Ayakkabı Modelleri – Bayan Ayakkabı Siparişi

Ayakkabı seçiminde özellikle yüksek bir duruş ve zerafet arayanların tercihi olan mantar topuk ayakkabı modelleri farklı renk ve çeşitleri ile oldukça beğeni toplamakta.

Yaz döneminde en çok tercih edilen mantar topuk ayakkabı tercihinde bulunan kullanıcıların kapalı havalarda ve soğuk mevsimlerde ise kapalı modelleri tercih ettiği görülüyor.

Özel mantar topuk ayakkabı modelleri içerisinde siz değerli müşterilerimize özel olarak yapacağımız mantar topuk ayakkabı modellerini sipariş vermeniz durumunda isteğinize göre mantar topuk ve ölçüsünü ayarlayıp modelinin de sizin belirtmiş olduğunuz tarz ve renkte düzenliyoruz sizden tek istediğimiz ayakkabı siparişi esnasında ayağınızın numarası yaptırmak istediğiniz ayakkabının modeli bunlar sipariş ayakkabı için yeterli olmakta.

 

özel mantar topuk ayakkabı modelleri

özel mantar topuk ayakkabı modelleri

 

Mantar Topuklu Ayakkabı seçiminde kullanılan malzemeler oldukça önem taşımakla birlikte derinin kalitesi asların ve kullanılan malzemenin kalite değeri oldukça önemlidir. İnsanların ayak sağlığına verilen önem ayakkabı üretiminde kullanılan malzeme ile doğru orantılı olarak görülmekte.

Müşterilerimize deride, kullanılan malzeme ve işçiliği en üst seviyede tutarak kalite ve sağlığı ön planda tutuyoruz.

 

özel mantar topuk ayakkabı modelleri

özel mantar topuk ayakkabı modelleri

 

Bayanlara özel mantar topuk ayakkabı tercihinde ön kısmı açık modellerde özellikle yazın açık renkler daha popüler olduğu bilinmekte.

ÖZEL MANTAR TOPUK AYAKKABI SİPARİŞİ

Ayakkabı seçiminde yükseklik tercihi yapan müşterilerimiz için istenilen seviyede ve yükseklikte mantar topuk seviyesi ayarlanabilmekte.

 

özel mantar topuk ayakkabı modelleri

özel mantar topuk ayakkabı modelleri

 

Tercih etmek istediğiniz mantar topuk ayakkabı modelinde dilediğiniz renk ile ilgili değişiklik yapabiliyorsunuz.

Ayağınızda mantar, kemik, tarak ve benzeri sorunlara yönelik özel çalışmalarımızda mevcut. Bu sorunları bize WhatsApp üzerinden bildirmeniz yeterlidir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi