Ankara’da Ismarlama Ayakkabı Yapan Yerler

Ankara’da Ismarlama Ayakkabı Yapan Yerler

Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli hizmet ve güvenilir ürün sağlayan Asil Kundura, dünya standartlarında kaliteli ayakkabı modelleri ile zirvede. Profesyonel ekip çalışması, kalitenin adeta ince ince dokunduğu, incelik ve hassasiyetin pür dikkat kullanıldığı ayakkabıları müşterileri için özenle hazırlıyor. Ankara’da ısmarlama ayakkabı yapan firma olarak ün salarken, dilediğiniz ayakkabı, bot veya çizme modelini istediğiniz renk, ölçü, boyutta hazırlıyor. Ayağınız büyük, küçük veya sorunlu bir ayak olabilir. Bunu sorun yapmaktan çıkararak istediğiniz ayak numarasında ayakkabınızı hazırlıyoruz. Ismarlama ayakkabı siparişi vermek ve yaptırmak için ayak numaranızı, ayağınızda herhangi bir sorun varsa bunu, ayrıca yaptırmak istenilen ayakkabı modelinin fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı whatsApp iletişim hattımızdan göndermeniz ayakkabı siparişi için yeterlidir. Ankara’nın Beypazarı, Çankaya, Yenimahalle, Kızılcahamam, Keçiören, Altındağ, Çamlıdere, Sincan gibi önemli ilçe ve yerlerinden gelen ayakkabı siparişlerini belirtilen gün ve sürede hazırlayarak adrese gönderiyoruz. Stiletto Ayakkabılar, Topuklu Bayan Ayakkabı, Gerçek Deri Çizme Modeller ve diğer kategorilerde isteklerinize yanıt veriyoruz. Ankara ayakkabı siparişi alanında hızlı bir gelişim kaydederken, seri üretim kadar ısmarlama ayakkabı üretimi ile de vizyonu belli bir noktada.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi