İzmir’e Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Firma (35)

İzmir’e Özel Ayakkabı Siparişi Yapan Firma (35)

Ortalama 3 milyonluk nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık 3’ncü şehri ve büyükşehiri olarak bilinen Ege’nin incisi İzmir, Menderes, Aliağa, Balçova, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla gibi önemli ilçeleri ile ülkemizin önemli şehirlerinden birisidir. Böylesi büyük bir öneme sahip bir şehrin vatandaşları ve İzmirliler için soğuk kış aylarında giyebileceğiniz kışlık bot modelleri, Asil Kundura’nın siz değerli İzmirli vatandaşlarımıza hazırladığı sipariş ayakkabı sistemi ile hizmet vermekte. İzmir’de ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için ayaklarınızı sıcak tutacak kaliteli ayakkabıları dilediğiniz ayak numarası ve özellikte yaparak adresinize gönderiyoruz.

Ismarlama ayakkabı

İzmir ayakkabı siparişi

Sadece bot ve çizme siparişi değil, tüm ayakkabı türlerinde sipariş verebilir, İzmir’de ortopedik ayakkabı, gelinlik ayakkabısı, stiletto ayakkabı siparişi ve diğer tüm kategorilerde hizmet vermeye devam etmekteyiz. İzmir’in Menemen, Konak, Urla gibi ilçelerinden gelen ayakkabı siparişlerini zamanında adresine göndererek, istenilen ayakkabı ve bot modelini 1. sınıf kalitede yaparak gönderiyoruz. Sitemizi incelediğinizde ayakkabı kalitemizi, ayağa ve müşterilerimize verdiğimiz değeri sizler de fark edeceksiniz. Çok beğendiğiniz bir ayakkabı var ve ayağınız 47 numara diyelim. Doğal olarak piyasada ayağınıza uygun bir ayakkabı bulmakta zorlanıyoranız 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattımızdan iletişime geçerek dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz ayakkabı numarasında yaptırabilirsiniz. Ayağınız, kemkli, taraklı veya nasır gibi sorunlar mı bulunduruyor? Üzülmeden, firmamızı arayarak dilediğiniz ayakkabıyı ayağınıza en uygun şekilde yaptırabilirsiniz. Asil Kundura’nın sizlere sağladığı bu avantajlardan yararlanmak için info@asilkundura.com.tr mail adresimizden veya 0534 526 7907 numaralı whatsApp sipariş hattımızdan iletişim kurabilir, ayakkabınızın siparişini verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi